Megaman X Command Mission - GameCube

5055060950739

5055060950739

Použité

Není skladem


1 098 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Megaman X Command Mission - GameCube Bazar

Popis

Sérii her Mega-Man je již téměř dvacet let poháněna výherní platformou-shooter, ale pro rok 2004 nakonec franchise získala novou nájemní smlouvu a vstoupila do hardcore říše hry RPG Mise. Vyvinutý týmem za pátou spárou Dýchání ohně, velitelská mise není akce RPG, kterou byste mohli očekávat. Namísto mechaniku hrát v reálném čase, řekněme například Star Ocean, epický Capcom využívá tradičnější a strategickou turn-based metodu. To vidí jak spojenecké, tak nepřátelské strany, které se zadržují v řízení, dokud nebudou vyzváni, aby se obrátili v boji a zabránili poškození opozice všemi prostředky, které mají k dispozici. Existuje několik způsobů, jak způsobit zranění nepříteli, který získá pomoc arzenálu primárního a pomocného zbraně, vše se řídí měřičem energie, který se vyčerpává s využitím a doplňuje se odpočinkem. Je to skvělý prostředek, jak provést několik útoků, a přesto, že přidává ke strategii další strategii, existuje více vzrušujících způsobů, jak soutěžit v bitvě, z čehož nejzřetelnější je schopnost bojovníků transformovat se do silnějších verzí sebe . Tyto nadřazené bytosti jsou mnohem schopnější na bojišti, ale jsou jim bráněno v nedostatku obratů v boji. Je to ještě jedna možnost, kterou hráč musí zvážit dříve, než přijme konkrétní rozhodnutí. Přísně lineární dobrodružství, ve kterém hráči postupují po cestě a získávají spojence na cestě, futuristické téma a nastavení vesmíru Mega-Man zůstanou neporušené pro velitelskou misi a přinášejí s sebou řadu věrných a živých míst a některých velmi známých tváří že se jedná o Zero a Axel z Mega-Man X slávy. Hra jako celek je rozložena na deset rozsáhlých epizod, z nichž každý je stejně zábavný jako další, a bude nádechem čerstvého vzduchu pro mnoho unavených fanoušků Mega-Man. Ale jeho přitažlivost k RPG publiku je také chvályhodná a s trochou štěstí, velitelská mise bude prvním z mnoha v nadcházejícím seriálu Capcom.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta