Disney's Hide N Sneak - GameCube

5055060950661

5055060950661

Použité

Není skladem


396 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Disney's Hide N Sneak - GameCube Bazar

Popis

Capcom držel licenci Mickey Mouse již několik let, využívá jej k výrobě nejrůznějších adventur a platformerů většinou pro platformy Nintendo. Nejnovější pokus Capcomu, Disney's Hide and Sneak pro GameCube, není výjimkou. Když se v miniaturní zahradě zahrává, Minnie a Mickey narazí na to, co vypadá jako neobvykle velká houba nebo houbička. Zvědavý zahlcen, Minnie se bezohledně rozhodne, že se k němu přeskočí, jen aby zjistila, že je to ve skutečnosti cizinec z vesmíru. A když ji odvrátí, Mickeyová zůstane s výzvou, že ji znovu najde. Když se nás zeptáte, je to tak bizarní, jako příběh Disneyho, ale je to zajímavé. Hráči mají také možnost hrát jako jeden znak, takže pokud by se rozhodli hrát jako Minnie, bude to Mickey, který zmizí. Bez ohledu na to bude dobrodružství stejné. Tam, kde bylo Magické zrcadlo v roce 2003 dobrodružstvím typu "point-and-click", je Hide and Sneak plnohodnotná 3D záležitost, ve které hráči volně ovládají svoji postavu při hledání svého milovaného. Toužíte po 3D fantasy místnostech, hráči se brzy rozpadnou po nějakém panském sídle, kde si myslíte, že tajemný cizinecký únosce se skrývá. Ale zanechal v sobě celou řadu dalších nepřátelských hub, a je to vaše práce, abyste se proplížili kolem nich, abyste dosáhli cíle, a proto se jmenuje hra. Není to složitá hra, ale ani odpuštění to není. Jeden zásah od nepřítele a je zpátky na začátek této oblasti, takže buďte opatrní. Nicméně to není nemožné a jsme si jisti, že se děti budou líbit. Je to koneckonců Disney.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta