Resident Evil Code Veronica X - GameCube

5055060950609

5055060950609

Použité

Není skladem


1 118 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Resident Evil Code Veronica X - GameCube Bazar

Popis

Resident Evil - všichni jste o tom slyšeli. Je to celosvětově uznávaná hrůza pro přežití, která se narodila v Capcom R & D v roce 1995, předtím, než začala vlny na PlayStation, Nintendo 64, PC, Saturn, Dreamcast, PS2 a dokonce i Game Boy Color. V roce 2002 však společnost Capcom uzavřela smlouvu s výrobcem Nintendo "kiddie-console", která přinesla celou sérii GameCube - některé jako exkluzivní. Resident Evil Zero a Resident Evil 1, 2 a 3 již provedli přechod. Nyní je to řada Veronica X, původně produkce Dreamcastu a pravděpodobně nejtěžší hra v sérii. Kód Veronica X vidí, že Claire Redfield z Resident Evil 2 opouští město Raccoon a hledá evropskou ústředí Umbrella, aby našla svého bratra Chrisse. Nicméně, v typické módě Resident Evil, je zachycena a poté vyhnána na vzdáleném ostrůvkovém vězení, jenž je domovem nemrtvých. Vaše dobrodružství začíná tady. Jako tradiční Resident Evil výlet, Code Veronica nesklame. Hledání klíče a položek pro odemknutí nových částí hry má stále zásadní význam. Masožravé zombie a špičáky dělají (ne) vítaný návrat, stejně jako ty stále náročné tajemné hádanky. Ale ozbrojený pistolí, brokovnicí, granátometrem, lehčí, a pokud máte opravdu štěstí, raketomet, můžete tuto kapitolu přežít v konspiraci Umbrella, pokud se skutečně pokusíte. Nejvýznamnější rozdíl v kódu Veronica, který ji odlišuje od svých předchůdců, je kosmetický - je to první v sérii, která se vyvíjí ve 3D. A zatímco to nezmění hru tak drasticky, jak byste si mysleli (stejná neohrabaná kontrola a příležitostná statická kamera zůstávají), slouží jako důležitý krok vpřed pro sérii. Nový motor umožňuje jemné změny fotoaparátu, ale co je důležitější, zabraňuje těm strašným pauzám pozorovaným ve změnách fotoaparátu starších titulů. Bohužel, Code Veronica vidí návrat těchto únavných sekvencí dveří, ale je to něco, co si hráči zvyknou, a neovlivní hru ani v nejmenším. Dokud se Resident Evil 4 neobjeví, Code Veronica X doplní sbírku GameCube ze snahy Capcom o přežití. Užívat si.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta