Fire Blade - GameCube

5037930090554

5037930090554

Použité

Není skladem


301 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Fire Blade - GameCube Bazar

Popis

V kokpitu Fireblade existuje jeden cíl: použijte jakékoli prostředky, které jsou k dispozici ke zničení nepřátel po celém světě. Bojujte přes 18 misí ve čtyřech kampaních na kormidle Carrierho vrtulníku nebo Vendetta útočného helikoptéra a uvolněte hromadu smrtících, hi-tech zbraní včetně raket Swarm, Sniper Cannons a Laser Guided Homing Missiles. Jděte turbo, nebo zůstaňte nezjištěni od nepřátel v tajném režimu. Chcete-li vyhrát válku, musíte ukončit válku. Útok a zničit!

FireBlade přináší "hluk z války" na PS2 s frenetickým akcí a hromovým zbraněmi. Vezměte škrtící klapku z nejhromažďovějšího helikoptéra, který vás zaútočí intenzivním nepřetržitým akcím, protože trhá cestu napříč desítkami misí, které představí nejnovější bojovou technologii a výkonnou herní platformu Next-Gen.

Klíčové vlastnosti: 18 misí ve čtyřech kampaních, přináší veškeré akce, s nimiž se můžete vyrovnat, a posunete úroveň adrenalinu do ČERVENÉ ZÓNY. Úžasná řada svěžích prostředí včetně; Švýcarské Alpy, Arizonská poušť, ropná pole na Středním východě, Amazonská džungle a kruh Artic. Den a noc, Slané a Sněhové, budete muset dobýt všechny druhy vlivů počasí, abyste dokončili své cíle. Více funkcí fotoaparátu přivádí akce k sobě blízko a personálu, hraje se u 1. osoby nebo třetí osoby a sleduje to, jak se váš vrtulník vrhá. Vyzkoušejte nejnovější technologii v boji, když přiblížíte režim ostřelovače a přesvědčíte přesnost. Ucíťte spěch turbo a VFF upgrady, jak se vrtulník částečně transformuje a vystavuje oslepující rychlost JET letadla. Vezměte kormidlo dvou odlišných vrtulníků, podívejte se na dopravu a záchranné misi nebo pilotujte Vendetta útočný vrtulník pro útočné mise. Každý z nich má jedinečnou dynamiku letu. Několik hi-tech a smrtících zbraní k dispozici, včetně Sniper Cannon, Swarm rakety, EMP zbraň, železniční zbraň a Laser řízené homing rakety, které spoléhají na vaše wingmen pro přesnost. Hluboký, přesvědčivý příběh založený na povaze vás nasává a zachytí vás až do poslední mise. Spusťte režim Silent v režimu Stealth, vyhýbejte se nepřátelům senzory nočního vidění a použijte EMP zbraň k vypnutí poplachů, aniž byste se dozvěděli.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta