Red Card - GameCube

5037930090196

Použité

Není skladem


318 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Red Card - GameCube Bazar

Popis

Stejné hry se liší od pravidel
Světový pohár Football byl právě nově definován jako extrémní sport! RedCard je jediná fotbalová hra příští generace, která nabízí skutečné akce, těžké a nezředěné, s neuvěřitelně realistickými grafickými detaily. Vložit fanoušky na hřiště, dejte jim sadu a takhle budou hrát.

Vezmete krásnou hru do nových výšin, RedCard má všechny funkce, které požadujete od fotbalové hry a mnohem více. 52 Mezinárodní týmy jsou připraveny vás přivést k horkému hřišti se třemi herními režimy, množstvím odměn, vážnými výpadky a několika málo brzy ohlášenými překvapeními.

Nicméně, všechny tyto vysoce adrenalinové sportovní akce by nebyly, kdyby jeden člověk a jeho píšťalka vezmou hřiště: Rozhodčí. Komentátoři často říkají, že rozhodčí je jen člověk, ale v RedCardu to neznamená, že je neomylné - z něj je zranitelný.

RedCard Fotbalové klíčové vlastnosti 11-na-11 adrenalinový styl hry - RedCard spojuje autentickou fotbalovou akci s nadčasovou hrou 52 mezinárodních týmů soutěží o konečný šampionát, zatímco divoké fotbalové fanoušky je rozveselí na Easy to Learn - kontextově citlivý řídící systém který umožňuje hráčům využívat více ovládacích tlačítek, když se stane pohodlnějšími s ovládacími prvky hry. Odměny / Power-up - Kvalifikovaní hráči mohou odemknout režimy, týmy a stadiony a odhalit skryté napájecí zdroje, aby vylepšili hru a přidali hodnotu přehrávání Extrémní animace - Všechny různé typy přehnaných kopů, včetně převrácení na kolečkách a nožních kopů, stejně jako shimmies (prodávání někoho figuríny), muškátových oříšků a rychlého procházení nohy na hlavu Real Stadiums - Vizuálně úžasné prostředí s realistickou strukturou. Momentum - Hráči mají schopnost zvyšovat týmovou hybnost po omezenou dobu. Atributy hráče - Hráči mají hodnocení a atributy odpovídající jejich fyzické velikosti a schopnostem Tři režimy hry - Přátelský mód, režim turnaje / party a režim pohárů Vytvořte-a-tým - Hráči si vytvářejí vlastní vlastní superpočítač výběrem hráčů z různých zemí

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta