Red Card - GameCube

5037930090196

5037930090196

Použité

Není skladem


259 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Red Card - GameCube Bazar

Popis

Stejné hry se liší od pravidel
Světový pohár Football byl právě nově definován jako extrémní sport! RedCard je jediná fotbalová hra příští generace, která nabízí skutečné akce, těžké a nezředěné, s neuvěřitelně realistickými grafickými detaily. Vložit fanoušky na hřiště, dejte jim sadu a takhle budou hrát.

Vezmete krásnou hru do nových výšin, RedCard má všechny funkce, které požadujete od fotbalové hry a mnohem více. 52 Mezinárodní týmy jsou připraveny vás přivést k horkému hřišti se třemi herními režimy, množstvím odměn, vážnými výpadky a několika málo brzy ohlášenými překvapeními.

Nicméně, všechny tyto vysoce adrenalinové sportovní akce by nebyly, kdyby jeden člověk a jeho píšťalka vezmou hřiště: Rozhodčí. Komentátoři často říkají, že rozhodčí je jen člověk, ale v RedCardu to neznamená, že je neomylné - z něj je zranitelný.

RedCard Fotbalové klíčové vlastnosti 11-na-11 adrenalinový styl hry - RedCard spojuje autentickou fotbalovou akci s nadčasovou hrou 52 mezinárodních týmů soutěží o konečný šampionát, zatímco divoké fotbalové fanoušky je rozveselí na Easy to Learn - kontextově citlivý řídící systém který umožňuje hráčům využívat více ovládacích tlačítek, když se stane pohodlnějšími s ovládacími prvky hry. Odměny / Power-up - Kvalifikovaní hráči mohou odemknout režimy, týmy a stadiony a odhalit skryté napájecí zdroje, aby vylepšili hru a přidali hodnotu přehrávání Extrémní animace - Všechny různé typy přehnaných kopů, včetně převrácení na kolečkách a nožních kopů, stejně jako shimmies (prodávání někoho figuríny), muškátových oříšků a rychlého procházení nohy na hlavu Real Stadiums - Vizuálně úžasné prostředí s realistickou strukturou. Momentum - Hráči mají schopnost zvyšovat týmovou hybnost po omezenou dobu. Atributy hráče - Hráči mají hodnocení a atributy odpovídající jejich fyzické velikosti a schopnostem Tři režimy hry - Přátelský mód, režim turnaje / party a režim pohárů Vytvořte-a-tým - Hráči si vytvářejí vlastní vlastní superpočítač výběrem hráčů z různých zemí

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta