Mortal Kombat Deadly Alliance - GameCube

5037930090172

5037930090172

Použité

Není skladem


516 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Mortal Kombat Deadly Alliance - GameCube Bazar

Popis

Mortal Kombat: Deadly Alliance na Nintendo's GameCube se odráží v nádherně detailním krvavém násilí a inovativním hraní her, přičemž série do smrtelnějších oblastí než kdy předtím. Beat 'em fanoušci nikdy neměli tak brutální! Midway nainstalovali zcela nový bojový systém pro Deadly Alliance, který dodává nejintenzivnější boj se třemi jedinečnými bojovými styly pro každou postavu. Ruka-k-ruce a smrtící zbraň boj, v kombinaci s progresivním fyzickým poškozením, dělá tato nejnovější inkarnace nejpodrobnější bojové zkušenosti v sérii. Reálnost se rozšiřuje na krev, pot, ale žádné slzy - jsou to pro sissy - a existuje více než 16 láskyplně vykreslených prostředí, do kterých je možné bojovat. Existuje více než 20 postav, které si můžete vybrat z této doby. Oblíbení válečníci z minulých návratů, včetně Kung-Lao, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Johnny Cage a další. Objevují se také nové lidské a nadpřirozené bojovníky, včetně Frosta, Molocha a Kenshiho, každý s vlastním zvláštním útokem. S výběrem herních režimů, jako je režim Arcade, VS Mode, Konquest, Test Your Might a Test Your Vight, bude to nějaký čas, než se boje začnou bránit, a obzvláště, protože tam jsou odpůrci, kteří mají být ponižováni před tím, - vždycky je dobré, když se někdo poblází. Kdo by si myslel, že stroj tak bezvýrazný, tak neškodný, jako je GameCube, může hostit hru jako krvavý, krutý a špatně násilný jako Mortal Kombat: Deadly Alliance? Nintendo pokračuje v růstu a těžké, a tato hra je součástí důvodu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta