Gauntlet Dark Legacy - GameCube

5037930090127

5037930090127

Použité

Není skladem


878 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Gauntlet Dark Legacy - GameCube Bazar

Popis

Není popření, že šílenství pro přetváření retro videohry je stejně populární jako kdykoli předtím. Midway určitě nejsou stydliví na cestu do paměti Memory Lane, protože přidávají ještě další klasickou mincovnu Atari k jejich vydání. Již nyní k dispozici pro PS2 a XBox, Gauntlet Dark Legacy je nyní možné hrát na oblíbené krychli každého. S malou podobností s RPG žánrem, ale bez jakékoliv reálné hloubky, Dark Legacy v jednoduché hack-and-slash zkušenosti představuje hráče se všemi kouzly, kouzly a fantastickými postavami. V kombinaci s až čtyřmi hráči hra začíná výběrem postav. Při výběru z obvyklého pole, jako je kouzelník, trpaslík, šašek, rytíř atd., Mají hráči příležitost přizpůsobit své barevné schémata a umožnit snadnější identifikaci během hry. Každá postava má různé nabídky různých dovedností a atributů, takže v multiplayerových projektech mohou být postaveny poměrně vyrovnané týmy. Poté je to docela přímo do akce, protože hráči jsou konfrontováni s neúnavným náporem opětovně se rozmnožujících nepřátel, což je typické pro značku Gauntlet. Během hry je několik hádanek hodil, aby představil prvek myšlenky na řízení. Každá tak často bude čas na šéfkuchařskou postavu, která, stejně jako ve starých dnech, jste snad doufá, že jste ušetřil spoustu kouzel. Opakujte to všechno napříč různými obrovskými světy, přidejte napájení, nový systém inventáře a spoustu hodin hry, a to je o tom. Nemyslím si, že Midway předstíral, že je to něco jiného než elementární hack-a-lomítko. Koneckonců, Gauntlet je Gauntlet a Dark Legacy je pouze graficky vylepšená aktualizace klasiky.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta