NHL Hitz 2003 - GameCube

5037930090028

Použité

Není skladem


288 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NHL Hitz 2003 - GameCube Bazar

Popis

NHL Hitz 20-03, oficiálně licencovaný NHL a NHLPA, odhaluje celkovou hokejovou zkušenost s ještě více vizuálně úžasnou grafikou, bleskově rychlým hokejem extrémního hokeje a vylepšeným atributům NHL a Hitzovým hardwarovým podpisem, sporty ve stylu adrenalinu akce. Jako jediný vyhrazený adrenalinový hokejový videohový franchis pro nové generace platforem, NHL Hitz 20-03 přináší přes top 3 na 3 (plus brankáře) hraní s hráči, kteří skákají, klouzávají, kontrolují, projíždějí a skórují budoucích obránců. Tato verze hry Hitz zachycuje skóre na kategorii hokejových videohry s novými funkcemi, jako je zcela nový franšízový mód, který zvyšuje zážitek pro jednoho hráče tím, že dává uživatelům moc vytvořit tým od dětství, rozvíjet tento tým prostřednictvím mezinárodní soutěže, vydělat povolení a nakonec soutěžit o Stanley Cup. NHL Hitz 20-03 obsahuje nový soundtrack. K dispozici pro hru na herní jukebox, hráči mají možnost poslouchat melodie z nejlepších akcí včetně Moby, Incubus a Rob Zombie, zatímco bojují ven na kluzišti. Nové herní módy přinášejí výzvu a hloubku herní zážitek. Hokejová škola NHL Hitz 20-03 má výuku od trenéra síně slávy v důchodu a devítičlenného šampióna Stanley Cupu Scottyho Bowmana. Fanoušci veteránů ocení ještě více mini-her a podrobný režim nové sezóny, který umožňuje podrobné sledování statistik, hráčské obchody využívající obchodní logiku, playoff strom a oficiální ceny NHL. NHL Hitz 20-03 také vyhovuje větším, silnějším a rychlejším hráčům, stejně jako vylepšenou brankářovou logikou, chováním, animacemi a ovládáním, které z něj činí tvrdší skóre. K tomu, aby hráči získali zkušenost při hraní her, se týmy NHL chovají ve stejném stylu jako jejich protějšky v reálném životě, zatímco dvoumístné animace zachycení pohybu poskytují hráčům realističtější pohled na akci. Hitz také dodává vylepšení svého podpisu, přeshraniční hru s tajnými arény představenými v unikátním fantastickém prostředí, stejně jako skryté týmy a speciální hráči, kteří se na cestě odemknou.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta