Rocky - GameCube

5035687031158

Použité

Není skladem


288 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Rocky - GameCube Bazar

Popis

POKRAČUJTE VZDÁLENOST JAKO ITALSKÉ STALION

Na základě kriticky uznávaného Rockyho antologického filmu hra obsahuje všechny hlavní postavy z pěti Rocky filmů včetně Apolla Creeda, Clubber Lang, Ivana Draga a Tommyho Gunna.

Musíte se potýkat s různými režimy her jednoho a více hráčů, včetně speciálního režimu filmu, turnaje s vyřazením a výstavy. Můžete také zadat řadu podrobných výcvikových režimů navržených tak, aby zvyšovaly dovednosti a vytrvalost svého boxera.

Rocky nabízí vynikající pohyblivou pohyblivou animaci za použití skutečných boxerů a širokou škálu úderů od útočících háků, úderů a horních částí až po obranné bloky, kachny a vazby. To také má rozmanité bojové pozice od opuštěných tělocvičen do světově nejznámějších arenas.

KEY FEATURES Exkluzivně licencovaná hra založená na Rocky antologii filmu. Představuje všechny postavy z pěti filmů Rocky - Apollo Creed, Clubber Lang, Ivan Drago a Tommy Gunn. Různé herní módy pro jednotlivé a více hráčů, včetně: Filmového režimu, Knockout turnaje a výstavy Bout. Režimy výcviku pro zvýšení dovedností a vytrvalosti boxera. Vynikající animace s volně pohyblivým pohybem zachytila ​​animace s reálnými boxery. Obrovská škála úderů je k dispozici od útočících háků, úderů a horních úderů až po obranné bloky, kachny a vazby. Různá místa bojů od sousedních tělocvičen do nejznámějších světů. Konečná boxová hra franchise.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta