Harry Potter Quidditch Cup - GameCube

5035224034383

Použité

Není skladem


398 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Harry Potter Quidditch Cup - GameCube Bazar

Popis

V hře Harry Potter: Quidditch World Cup mohou fanoušci Harryho Pottera plně zažít magickou sílu, rychlost a soutěž Quidditchu, oblíbeného sportu čarodějnic a čarodějů.

Kouzelný sport Quidditchu je vzrušující a náročná hra zahrnující dva týmy sedmi hráčů, kteří létají na koštěti, čtyři míče v souběžné hře (jeden Quaffle, dva Bludgers a nepolapitelný Golden Snitch) a unikátní scoringový systém. Ve filmu Harry Potter: Quidditch World Cup mohou hráči ovládat všechny pozice Quidditch a vysoko létající pohyby, skórovat s Chasers, bránit se Beaters a Keeper a snažit se zachytit Snitch se Seekerem. Hráči si mohou vybrat jeden ze čtyř týmů Hogwarts House (včetně Nebelvíru Harryho Pottera a Zmijozelu Draca Malfoya), aby se v Hogwarts Cupu podařilo triumfovat a získali tak příležitost navštívit Světové poháry Quidditch.

Na mezinárodním turnaji Světového poháru se mohou hráči rozhodnout hrát pro profesionální týmy, mezi něž patří USA, Bulharsko (s Victorem Krumem), těžké Nordic, Anglie, Japonsko, Francie, Německo a Austrálie. Sportovní vlastní uniforma Quidditch a jedinečné prostředí stadionu, každý národ má různé síly a taktiky, které nabízejí strategii a hloubku, jak hráči postupují prostřednictvím jedinečného žebříkového systému.

Funkce:

První a jediný způsob, jak zažít kompletní Quidditch zápasy Hrát jako každý ze čtyř Bradavicových domů Zahrajte si všechny pozice Quidditch a proveďte všechny hojné pohyby Hrát jako postavy z knih, včetně Harryho Pottera, Draca Malfoya a dalších Pro 1 nebo 2 hráči
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta