Harry Potter Quidditch Cup - GameCube

5035224034383

5035224034383

Použité

38 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

340 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Harry Potter Quidditch Cup - GameCube Bazar

Popis

V hře Harry Potter: Quidditch World Cup mohou fanoušci Harryho Pottera plně zažít magickou sílu, rychlost a soutěž Quidditchu, oblíbeného sportu čarodějnic a čarodějů.

Kouzelný sport Quidditchu je vzrušující a náročná hra zahrnující dva týmy sedmi hráčů, kteří létají na koštěti, čtyři míče v souběžné hře (jeden Quaffle, dva Bludgers a nepolapitelný Golden Snitch) a unikátní scoringový systém. Ve filmu Harry Potter: Quidditch World Cup mohou hráči ovládat všechny pozice Quidditch a vysoko létající pohyby, skórovat s Chasers, bránit se Beaters a Keeper a snažit se zachytit Snitch se Seekerem. Hráči si mohou vybrat jeden ze čtyř týmů Hogwarts House (včetně Nebelvíru Harryho Pottera a Zmijozelu Draca Malfoya), aby se v Hogwarts Cupu podařilo triumfovat a získali tak příležitost navštívit Světové poháry Quidditch.

Na mezinárodním turnaji Světového poháru se mohou hráči rozhodnout hrát pro profesionální týmy, mezi něž patří USA, Bulharsko (s Victorem Krumem), těžké Nordic, Anglie, Japonsko, Francie, Německo a Austrálie. Sportovní vlastní uniforma Quidditch a jedinečné prostředí stadionu, každý národ má různé síly a taktiky, které nabízejí strategii a hloubku, jak hráči postupují prostřednictvím jedinečného žebříkového systému.

Funkce:

První a jediný způsob, jak zažít kompletní Quidditch zápasy Hrát jako každý ze čtyř Bradavicových domů Zahrajte si všechny pozice Quidditch a proveďte všechny hojné pohyby Hrát jako postavy z knih, včetně Harryho Pottera, Draca Malfoya a dalších Pro 1 nebo 2 hráči

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta