Lego Star Wars - GameCube

5032921023375

Použité

Není skladem


714 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Lego Star Wars - GameCube Bazar

Popis

Zahrajte si ty nejpamátnější a vzrušující scény z The Phantom Menace, Attack of the Clones a Pomsta Sith, včetně závodění na Mos Espa, odpuzování náporu droidů v genosovské aréně a Obi-Wan Kenobi a smrtelný boj Qui-Gon s Darth Maul. Kromě kontroly Obi-Wana Kenobiho, Yoda, Anakina Skywalkera a R2-D2 se v napínavých šéfových showdownech objevují notoricky známí tmaví nepřátelé jako Jango Fett, Darth Maul a Count Dooku. Jak postupujete během hry, odemknete mnoho nových postav, včetně poražených bossů, a musíte mezi nimi přepínat, abyste vyřešili hádanky pomocí svých speciálních schopností.

Kromě režimu pro jednoho hráče existuje režim družstev typu "drop in, drop out", který umožňuje druhému hráči vstoupit nebo opustit akci, kdykoli chtějí. K dispozici je také režim volného přehrávání, kde lze odemčené znaky přehrávat v různých scénářích než filmy. Toto nepřiměřeně přispívá k přehrávání hry a existují další pobídky k dokončení hry pro začínající rytíře Jedi ve formě skrytých úrovní a vozidel.

Funkce:

Zahrajte si ty nezapomenutelné a vzrušující scény z The Phantom Menace, Attack of the Clones a připravované epizody III Pomsta Sithu Masivní řada vozidel včetně bojovníků Naboo, závodníků podvozku, rychlých motorů a zatím odhalených vozidel od Revenge ze Sithu Více než 30 hratelných znaků Postavy Twoplayer 'drop in', režim out-play 'Režim Free-play, kde mohou být odemčené znaky přehrávány v různých scénářích filmů Použijte' Force 'k manipulaci s prostředím a objekty za účelem vyřešení hádanek Sběratelské předměty použít k odemknutí skrytých úrovní a vozidel Známé zvuky z filmů poskytovaných společností Skywalker Studio

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta