Hitman 2 - GameCube

5032921018302

5032921018302

Použité

Není skladem


446 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Hitman 2 - GameCube Bazar

Popis

Masově populární hra pro PC formát, Hitmanovo jediné zklamání bylo, že nebylo nikdy přenášeno napříč konzolemi. Nicméně, Eidos a vývojář Io-Interactive to opravil pro pokračování, přinášející Hitman 2: Silent Assassin na PS2, Xbox a samozřejmě GameCube. Ve druhé epizodě se setkáváme s neohroženým vrahem v kostele na ostrově Sicílie. Codename 47 se snaží odklonit se od své minulosti a pohřbít svou kariéru spolu s jeho identitou. Ale jeho místo samoty je rychle objeveno a Codename 47 je vydírán, aby se znovu spojil s kriminálním podsvětím atentátu. Tentokrát je to osobní. Není to originální příběh, ale je to ten, který skvěle vyhovuje nastavení hry. Příběh zahrnuje asi 20 objektivních a akčních misí, ve kterých musíte prakticky cestovat po světě, setkat se s NPC, kteří mluví ve svých rodných jazycích (podtitulky), chránit svůj vlastní život před stovkami kvalifikovaných vrahů a zvykat si knihovna smrtelných zbraní, jako jsou ostřelovací pušky a smrtící výbušniny. Na začátku je hratelnost jednoduchá. Vyzbrojeni malým nožem a několika dalšími nesmrtonosnými zbraněmi, počáteční úroveň je velmi cvičné cvičení, které má pomoci hráčům zvyknout si na herní mechaniku hry. To je snadné díky vlastnímu ergonomickému ovladači společnosti Nintendo. Hráči si dokonce mohou vybrat mezi perspektivami první a třetí osoby. Přirozeně pro hru tohoto druhu se pozdější úrovně stávají stále náročnějšími, úroveň konstrukce se stává komplikovaným a dynamickým a nepřátelský AI se stává mazaným a neodpouštějícím, ale je to vše součástí zvládnutelné křivky učení. Díky revidovanému systému hodnocení, větší škále herních stylů a neocenitelné funkci šetření v polovině mise je Hitman 2 v mnoha ohledech lepší než jeho předchůdce.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta