Blood Omen - Legacy Of Kain 2 - GameCube

5032921018012

5032921018012

Použité

26 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

513 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Blood Omen - Legacy Of Kain 2 - GameCube Bazar

Popis

Představující mírný obrat k obvyklým postupům "dobré vs. zlé", tento veselý malý titul vrhá hráče do role jednoho z těch špatných - zla upíra Kaina, aby byl přesnější. Čtyři sta let uplynulo od doby, kdy tenhle člověk zatraceně zbořil svět v originální Blood Omen na PSX. Nyní se vrací do Nosgoth - země, kterou kdysi řídil se svými upírovými armádami - aby našel své bratry zabité a jeho temné síly zbavené tajemné postavy. Pokud má být tato země vykoupena, musí Kain odhalit zlověstný spiknutí, které ohrožuje zemi, kterou chce dobýt. A tak začíná sága Blood Omen 2, akční / dobrodružné akce založené na misích s velkým důrazem jak na boj, tak na stealth. Příběh se odehrává v Nosgothu a vidí protagonistu, že začíná hru s dvěma nadpřirozenými schopnostmi: Mist (který zakrývá Kain ze svých nepřátel) a Fury (manický bojový útok). Další temné dárky, jako je Charm (kontrola mysli) a Super-Jump, musí být získány od nejnebezpečnějších nepřátel, aby bylo možné pokračovat. Kain má také k dispozici množství zbraní, každý s vlastním strašlivým dokončením. Po každém brutálním útoku Kain musí čerpat sílu tím, že vypustí nepřátele své krve. V srdci hry je pokročilý systém AI, který určuje chování ostatních postav. Obyvatelé Nosgothu reagují na Kain podle toho, jak s nimi jedná, a také podle toho, jak se choval až do té chvíle ve hře. Například bezohledně útočící lidé přitahují nechtěnou pozornost, zatímco tajemné proklínání stínů by mělo zajistit, aby jeho identita byla stále zastřižená. Čtvrtý titul v pokračující sérii Legacy of Kain, Blood Omen 2 je první ze skupiny, která se objevila na stroji Nintendo. Každý, kdo kvůli tomu v minulosti vynechal, by měl využít této příležitosti k tomu, aby prožil strašlivé kroky.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta