Timesplitters 2 - GameCube

5032921017428

5032921017428

Použité

Není skladem


670 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Timesplitters 2 - GameCube Bazar

Popis

Připravte se k bitvě skrz historii, jak se zlí TimeSplitters chystáte znovu zvednout. TimeSplitters 2 je pokračováním mimořádně úspěšného a kriticky uznávaného TimeSplitters, který byl propuštěn do shody s americkými a evropskými uvedeními PlayStation 2. Hra je vyvíjena společností Free Radical Design v Nottinghamu v Anglii a je připravena k vydání v září .

Síla TimeSplitters, zlá rasa žijící mimo čas a prostor, se rozrostla a osud lidstva je v rovnováze. Vesmírní námořníci, kteří byli vyzváni k boji proti těmto zlovým bytostem, jsou přehnaně přečníváni a vystupují, protože bojují prostřednictvím futuristické vesmírné stanice, kterou TimeSplitters založili jako základnu. Vesmírní námořníci konečně narazí na časový portál poháněný devíti vzácnými krystalizačními částicemi, což umožňuje TimeSplitters cestovat časem a ovlivňovat průběh historie.

Jediným způsobem, jak zastavit zlomovou vládu TimeSplitters, je následovat je do TimePortalu a obnovit devět krystalů, než budou navždy ztraceny. Námořníci proniknou do neznáma, aniž by měli nějakou představu o tom, na jakou časovou dobu dojdou a bez jakýchkoli představ o tom, co bude mít budoucnost - nebo minulost -.

TimeSplitters 2 se na originálu vylepšují v každém možném způsobu. Hra nabízí více zapojení jednoho hráče a kooperativního příběhového módu, představující komplexní vyprávění s několika objektivními epizodami a skvěle animovanými cut-scénami.

Herní engine byla rozsáhle vylepšena, aby přizpůsobila větší, lepší pozadí a speciální grafické efekty a přitom poskytovala výrazné plynulé a rychlé působení originálu. Úplně přepsaný animační systém, který obsahuje inverzní kinematiku, přináší ještě víc živého pohybu a dynamiky nové sbírce "láskyplných osobností".

Time Splitters 2 si uchová jedinečný MapMaker ve vylepšené podobě, což otevírá ještě větší potenciál pro herní scénáře přizpůsobené uživatelům.

Vlastnosti: In-hloubkový režim jednoho hráče a kooperativního příběhu Devět epizod cestujících s vlastním odlišným grafickým stylem, od divokého západu po prostředí Neo Tokio, je mnohem rozsáhlejší, interaktivní a detailnější než časopisy TimeSplitters Velmi přizpůsobitelné multi -player módu, scénáře včetně deathmatch, capture-the-bag, escort, poslední stánek atd. Masivní vylepšení Mapmaker umožňuje vytvářet 'Story levels' stejně jako deathmatch scénáře Více než 80 různých hratelných znaků Mnoho více charakter detailů a vylepšený animační systém Atmospheric hudební skóre tematicky kolem úrovní Kompletně re-napsal AI rutiny Spectacular speciální efekty Graficky vylepšené rozhraní Rychlejší načítání časy Opice!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta