Bionicle - GameCube

5030945035350

Použité

Není skladem


482 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Bionicle - GameCube Bazar

Popis

V Bionicle se hráči dostanou do světa Mata Nui, rajského ostrova, kde byl obsazen stín a šest hrdinů osudu nazvaných Toa byl vybrán pro největší výzvu všech. Hráči budou mít příležitost žít Bionicle legendou tím, že hraje Toa, pomáhá jim vyvíjet se do Super Toa, známého jako "Toa Nuva" a nakonec najít siední Toa. S úžasnými elementárními schopnostmi, které Toa má, musí porazit stín temnoty, který přinesl zlověstný darebák Makuta, a vrátit Mata Nui na světlo.

Když se hráči snaží rozbít Makuovo temné kouzlo, budou také vyzváni, aby zachránili rozptýlené ostrovce Matoran na cestě. Dobrodružství se odvíjí v šesti elementárně tematizovaných oblastech Mata Nui, včetně vysokých hor, velkých jezer a mohutných sopky. Nebezpečí se skrývá kolem každého rohu, od boje s Makuovými nepřátelskými průvodci až po ohrožení mnoha okolních ostrovů, jako jsou padací skály, větry deštných pralesů a úniky lava. Hráči budou moci vybírat speciální power-ups, aby zvýšili své elementární síly, jak postupují v průběhu hry.

Hráči budou mít příležitost bojovat proti soupeři a prozkoumat fascinující 3D svět, jelikož se ocitnou v nejrůznějších dobrodružstvích. Hráči například projdou roztavenou řekou, klouzávají ze stromu na strom a plavou v hlubokých vodách Naho jezera a po celou dobu zvládnou jedinečnou kombinaci jemných schopností řešit puzzle.

Funkce:

Blends řešení puzzle a akční dobrodružství Hrát jako šest hrdiny Toa a bojovat se silami zla Summon výbuchy elementární energie porazit své nepřátele Prozkoumejte ostrov Matu Nui v šesti prostředích Snowboard, surfovat a závodit Vzít na Makuta ve svém vlastním doupě Collect pick -ups pro zvýšení vašich elementárních schopností Najděte masku světla a použijte ji, abyste se stali Toa světla Pro jednoho hráče

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta