Namco Museum 50th Anniversary - GameCube

5030930048907

5030930048907

Použité

Není skladem


1 640 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Namco Museum 50th Anniversary - GameCube Bazar

Popis

Aha, 1980 ... pamatujeme si to dobře, a to nejen z důvodů her. Ale to je další příběh pro jiný čas, ale na okamžik nás dopřejte, pokud chcete. Až v klubu mládeže (stále existuje taková věc v roce 2006?) Byla zrušena poloviční velikost snookerového stolu, spolu s stolním tenisem, barem a rekordérem (!). Pong a breakout "seděli" přišli a odešli a byli nahrazeni novou konfigurací - arkádovou skříní! Dvě z bludů! Kdo by si myslel, že víc než 25 let později bude Namco obchodovat s bývalou slávou? Nejen to, ale společnost byla asi v 50-ti letech. Blimey! Ale pak je to stěží překvapující, když zvážíte, co tyto skříně obsažené v roce 1980. Neustále zábavné "opravdu křehké Space Invaders" vzrušení Galaxians a trvalý žlutý kolega Pac-Man. Budoucnost dorazila do našeho malého města. Samozřejmě, že budoucnost v roce 1980 netrvala dlouho. Kvůli nějakému časovému mash-up, další věc, kterou jsme si uvědomili, se probouzela s ustupující čárou vlasů, vyblednutím zraku a poškrábanou kopií vídeňského LP Ultravoxu. Erk! Budoucnost, kdyby to tak bylo, bylo zklamání, ale přinejmenším videohry byly zábavné, ne? Ne? Každopádně dobrá zpráva je, že Galaxians a Pac-Man jsou součástí 50. výročí Namco muzea a další dobrá zpráva přichází ve formě dalších tuctů her v této velkorysé kompilaci, která slaví 50 let Namco. Stejně jako Galaxians 'cizinec-s-postoj a Pac-Man je ovoce-hloupání, bludiště-putování antics, se zhroutí na následující nostalgie-fest: Galaga, blízký příbuzný Galaxians, mírně méně atraktivní - jako méně šikovný dvojče; Paní Pac-Man - dělá to, co Pac-Man dělá, ale s ženským sklonem; Vykopněte Dug - vezměte své čerpadlo a vaši lopatu, začněte se hnít, vyfoukněte věci; Pole Position - dostat za volantem opravdu rychlého auta, porazit časovač, vyhýbat se jiným vozům a překážkám, pokusit se nevybuchnout; Pole Position 2 - stejný nápad, více stop na výběr; Rolling Thunder je horizontální rolování střílečka; Rally X je hnací hra, ve které sbíráte vlajky, vydáváte kouřové clony a snažíte se vyhnout jiným řidičům; Bosconian vás požádá, abyste pilot vesmírnou loď, přežili nepřátelské stíhače a zničili nepřátelské vesmírné stanice a zároveň se vyhýbali asteroidům a dalším překážkám; v Dračí Duchu ovládáte silného létajícího draka, zaklízet kouzla, bomby a déšť na nepřátele; Sky Kid zjistí, že ovládáte dvojlistu, vyhýbáte se nepřátelským letadlům pomocí vyhýbavých smyček, klesáte bomby a střílíte další letadla; Xevious obsahuje silně ozbrojenou stíhací letadlo, s níž můžete zničit nepřátele a cíle ve vzduchu a na zemi; a konečně tam je Mappy, policejní myš, která je pověřena sbírkou dobrodružství od kočky - ne tak sordidní, jak to zní.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta