SSX On Tour - GameCube

5030930046712

Použité

Není skladem


496 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


SSX On Tour - GameCube Bazar

Popis

Electronic Arts 'SSX snowboarding franchise získala úctu dokonce i od mnohých kriminálních vydavatelů. A když vyšlo dlouho očekávané pokračování hry, která začala všechno, 1080 na N64, lidé byli nuceni přiznat, že nedokázal držet svíčku na SSX 3 téměř v žádném ohledu. To bylo místo, kdy se franšízka změnila z Regentu v nepřítomnosti 1080, na krále snowboardového žánru v jeho pravé části. Nyní poslední z řady přichází na konzolu poblíž vás, a EA vynechala numerickou nomenklaturu a pokřtila toto dítě SSX On Tour. Mnohé tituly EA v letošním roce kladou důraz na budování postavy od začátku. Ať už se jedná o Madden, NBA nebo NASCAR, můžete si vzít "nováčka" a vybudovat si své schopnosti a pověst, abyste se stali světoznámou superhvězdou. Vzali tu konkrétní metaforickou kouli a běželi s ní i zde, a protože snowboarding není v žádném případě týmový sport, filozofie utvářela hru ještě víc. Začněte jako hvězdný začátečník na pomalých svazích, a přemýšlejte nad tím, jak obdivujete dovednosti velkých chlapců. Pak stavějte svou kariéru, vědom si toho, že každý trik a běh, který provádíte, je zkoumán a že každý krok, který uděláte, bude mít vliv na vaši reputaci nebo na "rep", jak říkají na ulicích. Osvěžující, hra se netýká pouze snowboardingu, ale stejně působivého světa extrémního lyžování a stejně tak, že vytáhnete běžné triky, budete moci provést to, co nazývají "monstra" , čelisti, které vypadají jako vynalézavé, protože jsou život ohrožující. Další atrakcí her EA je jejich stále více eklektický Trax a výběr hudby probíhá impozantní rukavicou s hiphopem z C Rayz Walz, Perceptionisty, Herbalisery, Blackalicious a Jurassic 5. Jsou také zajištěny i další hudební fanoušci , vše od Queens z doby kamenné až po Def Leppard, stejně jako Bloc Party, The Hives a mocná Iron Maiden, a mnoho dalších. Pěkný balíček, který vás bude zaneprázdněn.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta