Sims 2, The - GameCube

5030930046187

5030930046187

Použité

5 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

461 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Sims 2, The - GameCube Bazar

Popis

Když hráči návrhářů poprvé představili myšlenku The Sims to Electronic Arts, vydavatelství mega-monstrum skvěle pochybovalo o tom, že tato myšlenka je životaschopná. Pokračování bylo nakonec dáno, a svengalis v Redwood Towers se koupali ve výsledném lucre od té doby, protože hra a mnoho spin-off se stala největší prodávanou videohrou všech dob. S prokázaným stavem trhu EA neměla pochybnosti o tom, zda je pokračování dobrým nápadem. Přirozeným pokrokem bylo, aby se hra stala online, což se to stalo s velkým úspěchem, ačkoli klíče s nízkým napájením, které si užívaly první hry, si stěžovaly, že nemohou běžet náročnější pokračování. Co je dobré pro husí, je dobré pro hlídače a podobně jako jeho předchůdce se hra nyní rozšiřuje na konzolový trh a The Sims 2 se rozšiřuje přes každou současnou konzolu. Dobrá zpráva pro kontrolní zrůdy - máte sílu změnit každou stránku světa, ve kterém žijí vaše malá panenky, od budování svých domů až po určení kurzů, které jejich životy vedou. Vyberte, jaké jídlo jíst, jaké styly oblečení nosí. Pomozte jim, aby se přátelili a uchránili je od svých nepřátel. Můžete plánovat své společenské životy a kariéru Sims, nebo prostě sednout a uvidíte, co se stane, i když výsledky nemusí být vždy dobré! Co se týče nových funkcí, nemusíte jen připravovat recepty na jídlo, které Simové jedí, a vybrat si objekty, které naplňují jejich dům. Jedná se o konzolovou hru, takže máte i konzolovou kontrolu, která vám dává možnost ovládat všechny pohyby, které nešťastné tvory dělají. Tentokrát jsou chytřejší a paměťová funkce znamená, že Simové nebudou zapomínat na výhody, které pro ně ostatní udělali. Na druhou stranu se v minulosti také snadno nezmění. K dispozici je také režim s dvěma hráči na rozdělenou obrazovku, takže když máte svého kamaráda, není důvod, aby se cítili opuštěni. Přestože sdílí jméno s počítačovou hrou, The Sims 2 byl na konzolích převeden novým směrem, čímž hráči nabídli nový zážitek.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta