Need For Speed: Most Wanted - GameCube

5030930046071

Použité

Není skladem


590 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Need For Speed: Most Wanted - GameCube Bazar

Popis

Need For Speed ​​nejprve se objevil na radaru jako výkladní skříň supercaru pro odsouzený 3DO konzolu. V průběhu let majitel licence, všudypřítomný Electronic Arts, vyzkoušel řadu různých úhlů, ačkoli NFS1 a 2 byly populární, následné vydání se nepodařilo dát svět vystoupit. Mega-vydavatel konečně našel vzorec, který hledal s vydáním Need for Speed: Underground. Jezdící na zádech rychlého a zběsilého inspirujícího vývoje automobilové modifikace, hra poskytla lidem opravdu licencované vozy, spoustu částí, které se hodí a závody vstoupit. Mnoho lidí se jim to líbí tolik, že se dokonce vyrovnají s poměrně nudnými stonky v oblasti odkazování na městskou kulturu, které se pokoušejí o bledou a bezpochyby kanadských výrobců středního věku. NFS: U2 se zvedl, kde zanechal, a EA nepřestávala zlepšovat své pouliční závodní a ladící herní dovednosti. Nejnovější v dynastii Need for Speed ​​se změní v názvu a nyní je označena jako Most Wanted. Kromě toho, že jste se zúčastnili závodů a zlepšili výkonnost vašeho vozu v souladu s stále rostoucím "zástupcem", znovu představili téma z dřívějšího inkarnace dlouhé řady - policejní pronásledování. Za to, že uprchlíci z policistů se v průběhu let opakovali v videohrách. EA se ovšem do městečku opravdu dostala a budete se moci dívat, neboť vaší notoritou vás přesune do policejního "nejžádanějšího" seznamu, protože trpaslíci se pokoušejí snášet stále složitější ruse. Stejně jako NFS: U2 získáte obrovský svět, po kterém můžete vyrazit, spoustu skutečných automobilů a množství tuningových možností. Ale tentokrát byste možná nemuseli jen změnit svůj vzhled pro účely pasáží - možná by to mohlo být tak, že vás bdělý rozzýři nepoznají. EA se pokouší tlačit všechna správná tlačítka - někteří by tvrdili trochu příliš tvrdě - ale přesto je zde úctyhodný balíček, který můžete experimentovat, jestli to je to, co jste vy.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta