007 - From Russia With Love - GameCube

5030930046040

5030930046040

Použité

Není skladem


590 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


007 - From Russia With Love - GameCube Bazar

Popis

Goldeneye na N64 změnilo předsudky o tom, co lze očekávat od her z filmů. Goldeneye zničila vztahy, kariéru, životy. Zuřivě návyková a uspokojující, vyzvala vás, aby jste to zvládli, a stal se povinným nákupem, jaký nemá žádná hra pro žádný systém od té doby. Takový úspěch neunikl upozornění na určitého průmyslového behemothu a bez dalšího Electronic Arts koupil licenci, možná usoudil, že hra je obrovský úspěch spíše na značku Bond než programovací genialita. Ve skutečnosti to byla směs obou a následné úsilí EA, když se dobře prodávalo, musí dosud získat tento nepolapitelný kultu. Společnost EA koupila značku háčku značky Bond, linku a platinu a rychle se ukázalo, že společnost MGM nedělala dostatečně rychle filmy pro největší vydavatele her ve třetích zemích na světě. Stejně jako udělal hru, která doprovázela každý nový film Bond, EA začala hledat nové způsoby, jak uvolnit tituly značky Bond, zpočátku vymýšlející příběhy a poté instalovat nové hloubky s vydáním nové hry "Goldeneye: Rogue Agent". Při používání jména EA odhalila jejich žárlivost z Rareho mistrovské dílo a jejich frustraci v tom, že nebyli schopni je kopírovat, aby všichni mohli vidět. Pak přišlo zjevení. Bylo spousta Bondových her a mnoho z nich se nikdy nestalo videogame - nikdy! Konečně tu bylo něco, s čím by mohli pracovat, a nemuseli by se obávat, že poslední film Bond bude trochu smetí - a řeknime si to, většina z nich je dnes. Nikdo by nenapadlo, že z Ruska s láskou není klasika špionážní akce, a to je to, co je ideální pro adaptaci. Má to všechno - Sean Connery, studená válka, Blofeld jako šéf SPECTER, romantické kulisy Istanbulu a Benátek a samozřejmě té delikátní Daniela Bianchiová. Po letech správy povolení Bond, EA konečně má správně. Klasický příběh Bond spy-a-sexiness, klasické automobily a lokality, stealth a hnací jízdu. Využili svou finanční sílu, aby dostali Seana Conneryho na palubu. A stejně jako digitální verze originálních hvězd Tatiana a Red Grant, hodlají některé nové postavy pro dobrou míru - hrát moderní osobnosti Maria Menounos a Natasha Bedingfield. Je hezké vidět, že EA dělá něco zajímavého s licencí Bond, zatímco oni mají čas na další film vyjít ven, a to by mohlo být jen léčba pro fanoušky Bond, taky.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta