NBA Live 06 - GameCube

5030930045913

Použité

Není skladem


348 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NBA Live 06 - GameCube Bazar

Popis

Je to asi v tomto ročním období, kdy si EA ráda uvolnila všechny sportovní tituly, které v době mimo sezónu vydobyly. Oba typy fotbalu - Madden a FIFA - již ujely na ulicích, stejně jako jejich NHL hra, která vypadá jako oživená jako samotná hokejová liga, když po minulé sezóně chybí. Pokud jste trpělivě čekali na novou hru NBA Live, dobře ... tady je a jako obvykle přichází s obvyklými výhodami aktuálního seznamu - hráči basketbalu v USA mění týmy jako vy změníte spodky - stejně jako nové funkce a vylepšení. Je to Heat hvězda Dwyane 'D-Wade' Wade, která je na obálce letos. Ale není jediným hráčem, který by získal zvláštní ošetření. Celý výběr velkých hráčů dostal pravomoci "Freestyle Superstar" a v některých oblastech vynikal v závislosti na tom, zda jsou označeni jako High Flyer, Playmaker, Scorer, Ostrostřelec, Zátka nebo Power Player. Získejte míč těmto talentovaným specialistům a využijte jejich speciálních dovedností k tomu, abyste hru otočili. EA se může pochlubit skutečností, že přechody jsou realističtější než kdykoli předtím, kdy hra realisticky přepíná mezi explozivními běhy po uličkách, jak se dostanete na bod a doručujete průchody, a realistickou obranu, když zablokujete budoucí dunkery s velkými hity. Stejně jako v letošním Madden, můžete si vytvořit svůj vlastní přehrávač a sledovat jeho růst od Rookie až po Superstar v režimu Dynasty, a to při správné volbě povolání. Velkou vlastností basketbalových zápasů společnosti EA je v dnešní době dunk contest, a to ještě letos ještě lépe, když můžete online hru převzít a předvést své dovednosti v letu. Je samozřejmé, že se můžete zúčastnit i jiných hráčů ve výstavních zápasech, nebo si možná dopřát tříbodový přestřelka. S grafickým motorem, který je také plně přepracovaný, hráči vypadají lépe než kdykoli předtím a podobně jako jejich skuteční partneři. Další dávka zábavy pro loajální fanoušky franšízy.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta