Harry Potter And The Goblet Of Fire - GameCube

5030930045555

5030930045555

Použité

Není skladem


546 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Harry Potter And The Goblet Of Fire - GameCube Bazar

Popis

Je to docela zajímavé sledovat lidi, kteří vytvořili práci s Harrym Potterem, s dotekem zřetelné únavy. Je dobře známo, že i tvůrce kouzelného kouzelníka trochu vyčerpal její kouzelné dítě - nyní JK Rowlingová už je připravena na život, že by si přála, aby plánovala čtyři knižní seriály spíše než sedm knih. Pak je Warner Brothers, bolestivě si uvědomuje, že existuje riziko, že jejich filmové kravaty nemusí být všechny předtím, než jejich hvězda buď ztratí zájem, nebo bude příliš strmý. Co se týče lidí ve věžích Electronic Arts, zatímco vydavatelská ramena si mohou vychutnat každoroční znovuobnovení své ročních hotovostních krav včas pro Chrimbo, nemůžeme se jen zajímat, jestli se Bradavice nezbývá trochu staré vývojářů. V letošním roce jsme až na číslo čtyři a může se ukázat být posledním velkým rokem pro klukování dítěte, ačkoli nárazník jeden stejně, s velkým množstvím zpráv z tiskových projekcí poznamenat, že nejnovější úsilí, v režii Mike Newell, je "docela dobrý" a dokonce i "nejlepší film Pottera". Kniha vidí, že kouzelný žoldák se účastní mezinárodní soutěže mezi třemi centry čarodějnické excelence, z nichž je Bradavice samozřejmě jedno. Turnaj Triwizard vyžaduje, abyste porazili dračího dýchacího draka, zachránili přátele z děsivého Černého jezera a najeli cestu tajemným bludištěm. Všechno v denní práci pro váš průměrný pimply, parlorský trik, který vystihuje pipsqueak, můžete říci, ale nikdy to není jednoduché, a ten vzrušující lord Voldemort je opět z mrtvých, peklo se sklonil o zničení Harryho. Různá prostředí přinášejí vítanou změnu z každoroční rekonstrukce Bradavic, která přidává do receptury EA některé čerstvé kouzelné bylinky. A povaha výměny viděná v poslední hře Pottera se vyvíjí ještě víc, s velkorysým poskytováním kooperativní hry až pro tři chums jako Harry, Ron a Hermiona. Kamarádi jsou stále více zdatní, takže kouzla jsou mnohem působivější než všechno, co jste ještě viděli v hře Pottera, a vyrovnávací systém umožňuje talentovanému triu, aby se stal ještě silnější, jak se hra postupuje. Film je zatím nejlepší. Hra hraje až po její stříbrnou obrazovku staršího sourozence?

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta