NHL 2006 - GameCube

5030930045517

5030930045517

Použité

Není skladem


579 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NHL 2006 - GameCube Bazar

Popis

Pokud se můžete spolehnout na Electronic Arts pouze za jednu věc, je to, že každý podzim vám přinese digitální verzi nejrychlejšího a nejbrutálnějšího sportu - ledního hokeje v Severní Americe. NHL sezóna se znovu rozjede přes rybníček a od dnů Megadrive a NHL '94, EA se ujistila, že fanoušci hokejky mají hru jít s ním. Stejně jako týmy a seznamy této sezóny získáte více nových funkcí, které by vám mohly přinést letošní ročník. Novinkou této iterace je FIFA skill-stick. Použitím pravé analogové hůlky můžete pustit puk mezi nohy, nebo ponižovat brankáře s crafty muškátový oříšek. Letošní verze vás také vrací do slavných dnů výše zmíněného NHL '94, s "klasickým dekingovým ovládáním", který vám umožní tkat a prohlédnout si cestu opozicí v laciném intuitivním způsobu. Fyzikum bruslení je ještě realističtější a uspokojivější díky novému momentu, který můžete využít ve svůj prospěch, ale dokáže vás také zachytit. Momentum ztěžuje větší hráči, aby rychle změnili směr, ale zrychlují a budete schopni bez námahy klouzat kolem oponentů, kteří za vámi opustí trasy na ledě. Také nová hra je zdravá dávka strachu ve formě fyziky RPM (Realistic Puck Momentum). Zranění obránců a vyděsit život z obrněných brankářů s děsivou zbraní, která je pukem. Sledujte, jak puk zvlhčuje síť a posílá vodní láhve, které se otáčejí po ledu. Redaktoři hráčů se stávají základem titulů EA Sports a NHL 2006 se nijak neliší. Vytvořte přehrávač ve svých vlastních obrázcích, přidejte černé oči a rozbité nosy; stavět celý tým, pokud si to přejete. Fanoušci ledního hokeje ho milují kvůli své rychlosti a agresi a tohtoroční NHL hra se opakuje tak, že je lepší než nějaký čas.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta