Madden 06 - GameCube

5030930045227

5030930045227

Použité

Není skladem


289 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Madden 06 - GameCube Bazar

Popis

Pokud jste ještě nikdy nebyli poblíž konzoly videohry, pravděpodobně nebudete vědomi toho, že franchise Electronic Arts 'John Madden ovládla svět amerických fotbalových her po mnoho let. Jako další sezóna každého oblíbeného obrněného pytlovina drží sportovní dřevěné trámy jako kdykoli, je doprovázena stejně zastrašujícím rámem další hry Madden NFL. Neustále se vyvíjející franchise nyní nabízí celodenní vylepšení vyvíjených sportovně milujícími boffiny v EA. Tentokrát se vymykli. Váš Quarterback je nejdůležitějším členem vašeho týmu a nové ovládání QB Vision vám umožňuje používat správnou analogovou páčku k výběru přijímačů hluboko v nepřátelském území. Stejně tak funkce QB Precision Placement umožňuje vedení vašich dopředných hráčů do pozice, ve které můžete dostat vaši vraždu dopředu. V podstatě tento systém dělá práci Quarterback realistickyji než kdykoli předtím - a už nebudete moci vyrazit rychlý dlouhý průchod směrem, kterým váš muž ani nehledal. Kvartetky mají definovaný kužel, který ukazuje, co vidět a hráči s lepšími statistikami vidění mají širší kužel. Funkce přesnosti průchodu vám dává zvláštní kontrolu nad hodem, což vám umožní vybrat, zda se mu dostane vysokého nebo nízkého, levého nebo pravého, aby vám umožnil udržet jej mimo dosah obranců, proti kterým se postavil. Pak je tu Truck Stick Control, který vám umožní běžet ven a dáváte velké hity, prolézáním těch, kteří se snaží zastavit svého muže. Režim Superstar vám umožní vytvořit si vlastní NFL superstar a vést její život na hřišti i mimo něj. Můžete si vybírat vlastní agentku a rozvíjet personu, když se vaše superstar stane hrdinou národa. Hra je prezentována ve více přesvědčivém vysílacím stylu než kdykoli předtím a získáte nové úhly a komentáře kamer, stejně jako scény, které napodobují styl televizního fotbalového seriálu. S některými hodnotnými novými funkcemi, které dělají tuto hru Madden více odlišně než série již nějakou dobu, toto vydání jednoho z největších a nejoblíbenějších franchisingů EA si zaslouží chválu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta