Medal Of Honor - European Assault - GameCube

5030930044640

5030930044640

Použité

Není skladem


481 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Medal Of Honor - European Assault - GameCube Bazar

Popis

Od svého debutu v roce 1999 nadále pokračoval ve své práci jako oficiální vlajková loď FPS IP, licence Electronic Arts 'Medal of Honor. Série opět přichází do vaší oblíbené konzoly ve formě Medal of Honor: European Assault. Poslední hra MOH, která se objevila na konzolích, byla Frontline, která zaúčtovala hráči sabotáž špičkové tajné nacizní zbraně HO-IX Flying Wing. V evropském útoku vstoupíte do bootů poručíka Williama Holta, důstojníka armády jmenovaného prvním členem nově zřízeného Úřadu strategických služeb nebo OSS. Vaším úkolem bude účastnit se některých z největších bitev ve válce roztrhaných v Evropě, shromažďování informací všude, kam jdete. EA Los Angeles tým, který vám přinesl další hry v týmu, opět úzce spolupracoval s Congressional Medal of Honor Society a slavným kapitánem Dale Dye, aby zajistil, že hra přinese jak atmosféru druhé světové války, tak etos Medal of Honor dekorace. Ponořte se do chaosu otevřeného bitevního pole a držte se v krytu, když se snažíte dosáhnout cílů. Další, nepodstatné cíle vám pomohou později ve hře, pokud budete mít čas, ale bojiště je vykresleno v reálném čase, takže budete muset spěchat. Chystáte se s důstojníky nepřátel a položte své zášť, abyste odpočívali na bojišti. Nechte svůj tým bez pochyb, pokud jde o vaše přání s jednoduchými a intuitivními kontrolami. Vyhněte se všem novém adrenalinovým režimům: nabite si bar Adrenaline tak, že navštěvujete zraněné a spadlé lidi s výstřely hlavy. Uvolněte jeho sílu a budete se stát nezranitelným a schopni vyslat nepřátele jediným výstřelem ... ale jen na krátkou dobu. S úrovněmi stanovenými v bitvě u bulváru a v bitvě u Stalingradu by MOH: EA mohla být vaší největší šancí zažít první ruku na konzoli v Evropě v jeho krvavé, zoufalé, odvážné výšce v roce 1942.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta