Timesplitters 3 - Future Perfect - GameCube

5030930040253

5030930040253

Použité

Není skladem


1 048 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Timesplitters 3 - Future Perfect - GameCube Bazar

Popis

Počty her Timesplitters se datují do hezkých dnů N64, kdy určité vývojové studio Rare vytvořilo určitou First Person Shooter nazvanou Goldeneye pro výstřelnou novou konzolu Nintendo. Spolupráce s licencí od jednoho z lepších filmů Bond posledních let s nejvýstižněji provedeným FPS, jaký někdy viděli majitelé konzolí, byla geniální mozková příhoda stejně náhodná, jako byla masivní. Ale Goldeneye na N64 se stalo obrovským fenoménem, ​​a dokonce i v těchto dnech HALO 2 jsou hráči, kteří tvrdí, že se nikdy nepodíleli konzolovému střelci, a to jak v režimech single, tak v multiplayerových režimech. Hromadný úspěch hry spatřil licenci Bond, kterou přinesl průmysl Moby Dick Electronic Arts, a Rare se orábal s pokračováním v duchu, Perfect Dark hraje hrdinku místo hrdiny. Ale poté, co Goldeneye opustila mnoho původních týmů, vytvořilo nové studio Free Radical. Prvním projektem volného radikálu byl Timesplitters, titul FPS pro PS2 a impozantní úspěch, a to pouze za to, že poskytoval dokonalý a vyleštený titul pro novou konzolu, jejíž dodávka předpalovacích dev kitů byla notoricky špatná. Následovat, Timesplitters 2, byl propuštěn na GameCube, Xbox a PlayStation 2, a dále rozvíjel postavy, umělecký styl, zbraně a nastavení první hry. To bylo publikováno společností Eidos. Stále více konzolových her nabízí online hru a částečně se zabývá tímto novým trhem, ve kterém se vydává třetí ze série Timesplitters: Future Perfect. Ironií je, že hra bude zveřejněna společností Electronic Arts, stále žárlivými strážci licence Bond. Zajímavým nápadem hry je, že hráči se musí spojit s sebou, pomáhat vám s verzemi minulosti i budoucnosti, když se vracíte do různých časů a míst. Hra obsahuje tak širokou škálu míst, jak byste čekali, od skotského hradu z roku 1914 až po bojiště robotské války daleko v budoucnu. Všechna místa mají doprovodný a shodný výběr zbraní a vozidel v celkovém počtu více než 40. Majitelé PS2 mohou soutěžit online proti až 8 odpůrcům. Velký výběr typů her je v nabídce včetně Deathmatch, Vampire a Capture the Bag. Offline, hratelnost nabízí co-op hru s přítelem prostřednictvím příběhu režimu, stejně jako spousta mise Arcade a Challenge módu. 150 znaků, obvyklý výběr zombií, robotů, komandů a opic a editor úrovně v hře jistě přidá hodně dlouhověkosti k titulu ... Timesplitters: Future Perfect nabízí nejvíce rysů a nápadů, které franšíza má ještě viděno.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta