Goldeneye - Rogue Agent (2 discs) - GameCube

5030930039738

5030930039738

Použité

Není skladem


359 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Goldeneye - Rogue Agent (2 discs) - GameCube Bazar

Popis

Tmavá strana vesmíru Jamese Bonda se odhalí v GoldenEye: Rogue Agent , když převezmete roli výše zmíněného agenta a vezmete si výběr těch nejznámějších darebáků Bondových v některých památných filmech, jako jsou Pyramidy z The Spy Kdo mě miloval a sopka Lair od vás žije jen dvakrát. Zkušenost první osoby s řadou bojových stylů od jednodušších knockdownů až po vyloučení baddií s harpunou nebo železniční zbraní, GoldenEye: Rogue Agent vlečou do archivu Bondů a přichází s některými z nejvýkonnějších akcí, které jsme viděli protože Pierce Brosnan vystoupil z vlaku někde v Severní Koreji.

Jako Rogue Agent, nosíte osobně postranní rameno SPEC-9, které nikdy nespadne a vždy má munici. Prakticky, můžete říct. Ale jak ukáže nějaká úctyhodná hra Bond-affiliate, je tu mnohem více než jednoduchá zbraň. Titulek GoldenEye se vztahuje k poškození pravého oka na začátku. Díky novému syntetickému oku můžete vidět nepřátele pomocí krytu pomocí vidění pomocí MRI, manipulovat s elektronikou a zbraněmi pomocí nástroje EM Hack, vyhýbat se poškozením štítem magnetické polarity a poslat nepřátele létání po místnosti magnetickým polem. Více než užitečné, domníváme se.

Teoreticky, postup v agentuře GoldenEye: Rogue Agent je jednoduchý. V režimu Kampaň - srdce hry, ve které se přesně pomstite na Dr No - mise, jsou prezentovány v pořadí a trik je dokončit jeden, a tím odemknout další. Na konci každé mise máte skóre o tom, jak dobře jste dokončili svou práci. Vaše skóre Rogue je součtem celkových eliminací, které dosáhnete během mise, plus několik bonusů. Zvláštní odemykání, například multiplayerové mapy, se stávají dosažitelnými dosažením vysokých bodů.

S úplně novým systémem EVIL AI, který ovládá nepřátele v hře, což znamená, že hra se nikdy nehraje stejným způsobem dvakrát a nemilosrdně brutální rozdělovací obrazovka pro více hráčů včetně některých těžkých zbraní, GoldenEye: Rogue Agent je doslova výbuchem.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta