Urbz - Sims in the City - GameCube

5030930039677

5030930039677

Použité

Není skladem


379 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Urbz - Sims in the City - GameCube Bazar

Popis

Mezi největšími franchisemi společnosti EA a Maxis, společnost The Sims v posledních čtyřech letech prodala desítky milionů her za pomoci série "Bustin 'Out debut konzoly. O rok později je zbrusu nový životní systém nazvaný The Urbz připraven, poprvé přivede tyhle virtuální obyvatele do reálného světa. Kompletní s novými prostředími a novými cíli, vaším konečným cílem v The Urbz je jednoduše dosáhnout toho přístřešku na obloze tím, že získáte hvězdnou pověst spolu se schopností ovlivňovat ty kolem sebe. Vaše dobrodružství však začíná na samém konci společenské hierarchie a vaše starší cíle jsou zjednodušené, vyžadují si interakci s NPC s čínskými šéfovými odběrateli a probíhají pochody místních nobodies. Ale díky těmto hnusným úkolům, jak jste si přímo ovládli svůj "Urb", zjistíte, jak získat přístup ke známým společenským kruhům, abyste mohli začít pracovat na vašem městském životním stylu. Dokonce si můžete koupit tetování, abyste si to všimli, a vyměňujte si cennosti pomocí šikovného PDA rozhraní. A zatímco to je jádro hry, EA a Maxis nezapomněli na přizpůsobení postavy a rozsáhlý seznam hráčských možností, díky nimž se Bustin 'Out stal tak populárním. Kompletní s novou sérií vzhledů, mohou nyní hráči navrhnout své protagonisty, aby se vešly do tmavého a městského pocitu z místních her. Několik milionů šťastných majitelů PS2 může dokonce využít EyeToy, aby mapovalo své tváře do světa virtuálních her. K dispozici je celkem devět čtvrtí, z nichž každý přichází s řadou odlišných osobností a různými vhodnými soundtracky. Prostory jsou obrovské a prezentovány v plném 3D s množstvím osvětlení v reálném čase a povětrnostními vlivy, což činí přesvědčivý herní svět, s nímž je potěšením být součástí. Hry Sims byly vždy vítaným přírůstkem žánru life-sim, a ačkoli Urbz může být považován některými jako odraz od původních her na PC, je to skvělý doplněk ke sérii.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta