Need For Speed Underground 2 - GameCube

5030930039592

5030930039592

Použité

Není skladem


496 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Need For Speed Underground 2 - GameCube Bazar

Popis

Dívky! Jeden pro vaše Max Power-infatuated chav příležitostného přítele a otce pro vaše dítě, Need For Speed ​​Underground 2 má připravené publikum touží hrát to. To neznamená, že je to dobré: prostě musíte zjistit sami sebe. Dětské sedačky nejsou k dispozici ve hře, mimochodem ... Soupeření v podzemí vyžaduje oko-lov kombinaci rychlosti a stylu. Můžete si vybrat ze stovek výkonných dílů a vizuálních modifikací přizpůsobení, aby vaše jízda vypadala dobře a byla skutečným prostředím pod kapotou. Vaše jízda dělá nebo rozbíjí vaši pověst v podzemí, ale nikdo se nebude věnovat pozornost hezky vypadajícímu vozidlu, pokud běží naposledy. Takže, když se podíváte na to, co je k dispozici od začátku - například Nissan, Pontiac nebo Peugot - nemyslete na to, že vaše auto je hotovým článkem; přemýšlejte o tom více jako o prázdné plátno, na kterém můžete promítat svou vlastní osobnost. Vaše auto může přispět k důležitému vizuálnímu hodnocení hvězdičkami. Když se podíváte stále více a hladceji a vaše výkonnost se zlepšuje, vaše hodnota hvězdy a peníze, které můžete vydělat. Vizuální mody přicházejí v mnoha formách. Můžete si vybrat z desítek stylů ráfků, karoserií, výfukových špiček, spoilerů, postranních zrcadel a dalších. Vaše povrchy mohou být přeměněny vinyly, přidáním obtisků k perlu, lesku nebo kovové barvě práce, a můžete dokončit s odstínem oken a neon na spodní straně. Chytrý! Kultura tuneru není jen o tom, jak vypadá vaší jízda. To, co je pod kapotou, je stejně důležité, takže ve hře - stejně jako v reálném životě - existuje spousta doplňkových automobilových doplňků. Za cenu samozřejmě. NFSU2 nabízí vše od redukce hmotnosti až po oxid dusný, prostřednictvím vývěvních souprav a palivových systémů ECU. Přidejte tyto funkce k již výkonnému motoru a jeho udržování pod kontrolou by mohlo být největším problémem všech. Hraní a manipulace s vozidly nezměnily hrozné množství prvního inkarnace Underground. Nové umístění pro NFSU2 - Bayview - je však masivní rozmach prostředí a je tu spousta prostoru pro průzkum. Pootling kolem hledáte závodní výzvu je jedním z způsobů, jak dostat své kopy do podzemí. Zvyšte svoji reputaci tím, že budete provádět na vysoký standard, a získáte stále více a více textových zpráv v hře, které vás vyzývají k soutěžení ve větších a lepších závodech, abyste získali větší a lepší odměny. Díky marketingovému efektu EA za ním a uvolnění na všech současných hlavních platformách nemůže NFSU2 prodat ve svých stovkách tisíc. Chlapci závodníci to obejdou, a stejně tak budou wannabes.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta