Lord Of The Rings - The Third Age - GameCube

5030930039561

5030930039561

Použité

29 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

572 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Lord Of The Rings - The Third Age - GameCube Bazar

Popis

Zatímco víra Petra Jacksona o trilogii Tolkienových Pán prstenů skončila, miliony z nás zůstaly pocit, že jsou poněkud prázdné, aniž by se objevily nové příběhy o Středozemě a jeho obyvatelích. Ale nenechte se příliš zdůrazňovat, protože EA je zbrusu nový Pán prstenů, epický, třetí věk, by měl zaplnit prázdnotu jakéhokoli fanouška na Zemi. Kompletní s čerstvým (ish) spikem, The Third Age záměrně brání hráči sledovat dobrodružství Frodo a přátelé jednoduše proto, že tento nový epos je nastaven ve stejném časovém období jako literární mistrovské dílo. Místo toho hráči ovládají skupinu nových a rozmanitých válečníků, jejichž příběh probíhá souběžně s Fellowshipem původní trilogie. Nicméně, budou chvíle, kdy vaše cesty procházejí a setkáte se známými tvářemi z předchozích zápasů, a to pomůže hráčům připomenout, že stále žijí ve světě Tolkien. V roli v hraní trilogií her založených na filmech byl akční boj podle dnešního pořadí. Ti, kteří očekávají podobné dobrodružství zde však budou zklamáni. Místo toho má třetí věk velmi zřejmou příchuť Final Fantasy, která vidí návrat zbojových bojů - něco, s čím má Electronic Arts málo zkušeností. Ale snaha amerického giganta je chvályhodná a vytáhne klasickou starou školu RPG do trička. Bitvy jsou řízeny z nabídky, postavy jsou dodávány s rostoucí nabídkou Hit bodů, schopností bodů a magie, a mohou dokonce získat úrovně a naučit se nové dovednosti se zkušenostmi. Ačkoli hodně času strávíte zabíjením orků a jiných fiktivních návyků, je třeba hrát mimo bojovou arénu. Interakce s NPC a schopnost získat nové členy týmu také hraje svou roli. A i když je dobrodružství lineární na papíře, třetí věk je rozdělena do několika kapitol, v nichž si hráči mohou vybrat, co dělají a kdy. Chytrý pohyb. Když je vše řečeno a hotovo, Třetí věk je hra, kterou si oba RPG puristé i fanoušci Tolkienu mohou užívat. Skutečné potěšení.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta