Tiger Woods PGA Tour 2005 - GameCube

5030930039103

Použité

Není skladem


259 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Tiger Woods PGA Tour 2005 - GameCube Bazar

Popis

Každý rok se Electronic Arts nějak podaří přijet s něčím novým, co může vložit do svých her EA Sports. Ukazuje, že společnost věnuje čas a úsilí, aby dala následníkům něco nového, aby se vrátili. To je přesně případ Tiger Woods PGA Tour 2005, hardcore, oficiálně licencovaného golfového simu téměř v jeho vlastní lize. Ačkoli Tiger Woods 2005 má spoustu konkurence jako Mario Golf, snaha společnosti Nintendo jednoduše nemůže konkurovat hlubokým složitostem, které nabízí EA nejnovější. Někteří hráči prostě nechtějí bezproblémovou, přímočarou golfovou hru, chtějí možnosti a realismus. A je to přesně tam, kde Tiger Woods 2005 dodává. Vycházejíc z proslulého mechanismu hrát v předchozích hrách, fyzika postavy a jejich golfových míčů jsou přesnější než kdy jindy. Pohyb charakteru je podobný životu, vítr a terén ovlivňují realistický pohyb míče a celková atmosféra hry a její diváci jsou na cestě podobná živému turnaji. Pak jsou tu nové věci: režim změn kurzu, legendární turné pro fanoušky staršího golfisty, osmi nové kurzy, dvě fantasy kurzy a nový systém pro ukládání a třískování. Možnost změny kurzu, nazvaný TigerProofing, je nepochybně nejpřesvědčivější a efektivně umožňuje hráčům měnit jednotlivé otvory do té míry, že si mohou prakticky vypracovat své vlastní kurzy. I když zkušení golfisté a zanícení fanoušci hry Tiger Woods najdou ovládací metodu obeznámenou, EA naštěstí opustila velmi užitečný a hluboký výukový program, který byl viděn v předchozích hrách neporušený pro sérii nováčků. Stručně řečeno, Tiger Woods 2005 je přístupný všem. Je to hardcore simulace v srdci, ale udržuje široké publikum tím, že dodává mechaniku hry, kterou může zvládnout každý. Roll on Tiger 2006!

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta