NHL 2005 - GameCube

5030930038847

5030930038847

Použité

Není skladem


229 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NHL 2005 - GameCube Bazar

Popis

Každoročně se Electronic Arts podaří poskytnout nejpopulárnější, nejhlouběji a nejvíce vyhlížející NHL titul, aby se stal příjemným žánrem. Kde by pro mnoho vývojářů bylo snadnější uvolnit stejný starý herní engine s několika aktualizovanými údaji, EA bere čas a snahu o vytvoření pokračování, které je mnohem víc než generická aktualizace. A NHL 2005 je opravdovým důkazem toho. Ačkoli aktualizované sezónní statistiky a informace o hráčích jsou vítány u série veteránů, to je to, co je nového s NHL 2005, které opravdu záleží na jeho hráčů. Za prvé, EA představila to, co nazývá Open Ice Control, což je fantazie pro lepší mechaniku hry. Zřetelně se liší od dřívějších splátek, hratelnost je nyní mnohem bezproblémová, což umožňuje hráčům přepínat mezi hráči, volat po průsmyky a nastavit obranné dvojité týmy stiskem tlačítka. Jednoduše, hra je mnohem tekutější, než kdy bylo. Kromě toho je NHL 2005 hostitelem zcela nového bruslařského motoru, který svým hráčům poskytuje pozoruhodnou přesnost a kontrolu. Není to jen lepší, pokud jde o hratelnost; pomáhá také lépe zachytit rychlou hru sportu, přičemž se klademe důraz na klouzání a zrychlení postavy. Kromě toho jsou bruslaři nyní řízeni novým "osobním AI", což je technika, která vede k tomu, že jednotlivé hvězdy NHL se chovají tak, jak by to bylo v reálném životě. Režim dynastie, efektivně integrovaná simulace řízení hry, je do značné míry stejný jako předtím. Existuje však nový a důkladný e-mailový systém, díky kterému je řada v pořádku. S každou aktualizací si položíme otázku, jak EA porazí nejnovější NHL hru a každý rok se nám zdá, že dostáváme velmi dobrou odpověď. Kdo ví, co NHL 2006 bude mít v obchodě?

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta