Fifa 2005 - GameCube

5030930038670

5030930038670

Použité

Není skladem


244 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Fifa 2005 - GameCube Bazar

Popis

No, co děláte, když mistrný Thierry Henry odešel a přešel na Pro Evolution Soccer? Získejte jeho kapitán, který se podepsal společně s Morientesem a smrtící Andrije Ševčenkovou. FIFA Football 2005 přichází na GameCube ve Velké Británii bez funkčnosti on-line, což může znamenat konečný prodej, ale přinejmenším je to zde - bylo by to hrubé, kdybychom se alespoň nepozastavili. Takže na akci na hřišti: EA Sports se do tak malého prostoru hodně zaplnila, díky několika opravdu inovativním novým pohybům a trikům, které byly zálohovány s některými oblíbenými vítězstvy. Systém First Touch je největší řešení pro většinu z nás: musíte použít správnou analogovou páčku k zachycení nebo přetočení příchozích průchodů a získat další prostor, protože rychlost a vize každého hráče ve hře jsou transplantace přímo na vlastní prsty . Kontrola "mimo míč" je návrat, který se odrazil na FIFA 2004 a je lepší než kdykoli předtím v roce 2005. Můžete ovládat hráče, kteří nejsou v držení míče, tím, že voláte v boji, házíte se do vesmíru a posíláte své spoluhráče běží. Můžete také řídit pohyb přijímačů při hodu, stejně jako volné kopy a rohy. Vyžadující fotbalové hvězdy mohou také realizovat své sny o superstar v nové zóně tvorby. S přikývnutím na hry Tiger Woods od společnosti EA Sports nyní můžete přizpůsobit hráče pomocí pokročilého modelovacího systému nebo si vytvořit novou výzvu vytvořením nových turnajů. Hluboký režim Kariéra FIFA Football 2005 testuje vaše dovednosti jak na hřiště, tak i mimo něj. Proveďte těžké rozhodnutí v zákulisí, abyste svůj tým přeměnili na skutečné výzvy a pak je vést v 15letém úsilí o stříbro. To je správné, 15letá kariéra - to je dlouhá doba ve hráči / vedení. FIFA Football 2005 má více oficiálních lig než jakákoli jiná fotbalová hra, která se může pochlubit 18 ligami, 350+ kluby, 38 národními týmy a asi 15 000 reálnými hráči. S autentickými davovými zpěvy, oficiálně licencovanými stadiony a různými povětrnostními podmínkami (oranžová koule, oranžová koule!) Vám FIFA Football 2005 nabízí autentický fotbalový zážitek.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta