Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - GameCube

5030930038243

5030930038243

Použité

Není skladem


699 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - GameCube Bazar

Popis

Třetí díl ve fenomenálně úspěšné sérii dětských knih JK Rowlingové se chystá převzít celosvětové kinoprojekty a věrně na patě, jako vždy, je propojení platformy s doprovodnou videohrou od společnosti EA. Pokud jste fanouškem knih, budete vědět, že Prisoner of Azkaban přináší změnu ve směru série a následně je hra trochu tmavší a trochu složitější. Jako třetí epizoda je tedy třetí rok v Bradavicích pro mistra Pottera a jeho dva mladé přátele. Je zřejmé, že pro mladé žákyně kouzelníků nebude hladce běhat nic, a tentokrát je to příchod jednoho Siriuse Černého, ​​escapee čarodějnické věznice Azkabanu. Spolu s Dementory, zlověstní stráže z Azkabanu, Sirius se chystá způsobit více než jen málo problémů pro tři mladé přátele. Vězeň z Azkabanu vidí, že převezmete roli nejen Harryho, ale také jeho hlavních pomocníků Ron Weasleyho a Hermiony Grangerové. Během hry máte možnost přepínat mezi těmito třemi znaky, abyste co nejlépe využili svých klíčových dovedností a atributů, abyste překonali různé výzvy a nepřátele, proti nimž narazíte. Samotná hra funguje na stejném teritoriu jako předchozí dvě hry HP, neboť je to obecně případ prozkoumání mnoha fantazijních lokalizací JK Rowlingové, interakce s obyvateli, řešení hádanek a porážka nepřátel. Tentokrát však výše zmíněný třícestný element hry znamená, že potřebujete využít všechny tři postavy, abyste mohli projít hru. Například Harryho kouzelnictví slouží jako prostředek k dosažení těchto skrytých říms a v určitém konkrétním okamžiku musí Harry a Ron spolupracovat při boji s Malfoyem ve vlaku. Verze hry GameCube Prisoner of Azkaban podporuje Nintendo's much touched GBA konektivitu, což znamená, že - pokud vlastníte oba systémy a obě verze hry - můžete provést dvě konzole a přenést to, co je známo jako sada Owl Care Kit do hry Chlapec. Stejně jako Tamagotchi, sada Owl Care Kit vám umožní postarat se o sovu krmením, čištěním, cvičením a výukou, než ji nahrajete zpět na váš GameCube a zaveďte ji do sova závodů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta