Sims Bustin' Out - GameCube

5030930036362

5030930036362

Použité

Není skladem


348 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Sims Bustin' Out - GameCube Bazar

Popis

The Sims Bustin 'Out představuje zcela novou čtvrť s více než tucty nových unlockable míst a obsazení více než 40 nových zany charaktery se socializovat s. Hráči si koupí auto nebo skútru, aby se dostali ven z domu a zamířili k tělocvičně, aby se vypořádali s fanatikovým cvičením Goldie Toane nebo s klubem Rubb, aby se vyhnuli s majitelem klubu Bingem Blingem. Hráči budou moci havarovat party, způsobit zmatek nebo jen bláznivě řídit sousedy!

Hráči konzoly Sims budou moci odemknout a shromáždit 80 nových společenských pohybů, jako jsou "Towel Snap" a "Moonwalk Dancing", které přidávají odlišnou povahu Simu. Hráči mohou odemknout stovky nových objektů, jako je Horolezecká stěna a Vysoká ponorka, aby otestovali své schopnosti mimo dům. Hráči si mohou vybrat z deseti nových kariér, mezi které patří například Mobster, Athlete, Mad Scientist a Fashion Victim. V závislosti na zvolené kariérové ​​dráze existuje nyní řada různých způsobů, jak získat hru. Hráči budou mít možnost jít tam a zpět různými kariéry a úrovněmi, abyste mohli odemknout objekty a místa. Hráči mohou hrát s nebo proti přátelům v režimu dvou hráčů, který je k dispozici po celou hru. The Sims Bustin 'Out také obsahuje herní platformu založenou na úrovni. Stejně jako dříve, znaky Sims na konzole budou mít výraznou a zřetelnou osobnost, která ovlivní hraní hry. Například, plachý Sim bude dělat plachý tanec v tanečním klubu, ale odcházející Sim bude houpání kolem tanečního parketu, předvádějící jejich pohyby. Nové rozhraní herní základny umožňuje manipulovat Simy prostřednictvím triumfů a soužení jejich každodenního života jak snadno, tak zábavně. Všechny verze konzoly budou mít podporu paměťových karet, aby hráči mohli vzít své Simy do domu svého přítele.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta