Need For Speed Underground - GameCube

5030930036157

5030930036157

Použité

46 Položek skladem

14 dnů

292 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Need For Speed Underground - GameCube Bazar

Popis

Vstupte do světa městských pouličních závodů a vysoce výkonných tunerů s nejnovějšími tituly v hitové řadě Need for Speed: Need for Speed ​​Underground. Vezměte si dnešní nejoblíbenější tunerové vozy od Mitsubishi Motors, Subaru, ToyotaTM a mnoho dalších, stavěte nejvyšší uliční stroj tím, že vyděláte hotovost, aby jste zaplatili za sadu vlastních karoserií a řadu licencovaných modů výkonu vozu. Jenomže vytvoření vlastní uliční závodní techniky vás nedostane na vrchol; to vyžaduje určité množství postojů a ostré řidičské dovednosti, které soutěží v náročném světě městských závodů.

Řada různorodých akcí, které jsou nastaveny v náročných, nočních prostředích, tvoří srdce pouliční soutěže. Hráči se stávají úplnými pouličními jezdci tím, že zdokonalují dovednosti v každé akci tím, že se pokoušejí o perfektní posun v tažení závodů a tím, že svou ulici uvěří na trati a projíždějí po ulicích města ve všech hodinách noci.

Prokázat, že patříte do elitních kruhů závodů na ulicích, pracujete na podzemních žebříčcích a získáte to nejlepší z nejlepších v každé disciplíně.

Klíčové vlastnosti

Dvacet plně přizpůsobitelných licencovaných vozů je součástí hry od společností Mitsubishi Motors, Subaru, Toyota a mnoho dalších.

V hře se objeví několik unikátních závodních akcí: Drag Racing: Vybuchnou linku s dalšími třemi závodníky, na pokraji kontroly, když závodíte na cílové čáře.
Street Racing: Ohřejte chladné městské ulice s některými oktanovými vysokorychlostními závody, najděte nejrychlejší tratě přes celou řadu závodů na otevřených městech.

Stovky způsobů, jak přizpůsobit vaši jízdu. Vyberte si z hlavních výrobců náhradních dílů včetně AEM Inc., Audiobahn, Bilstein, Dazz Motorsport, DC Sport, Eibach, Enkei, GReddy Performance Products Inc., HKS, Holley, InjenTM, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed, Nitrous Express Inc. , PIAA, Skunk2 Racing, Sparco, StreetGlow a Turbonetics Inc.

Potřeba rychlého grafiky Speed ​​Underground ponoří hráče do světa po pouhých pouličních závodech. Rozmanité městské noční prostředí jsou modelovány podle řady vysoce detailních reálných městských krajin. V hře byl vytvořen nový pocit rychlosti vítězným týmem Need For Speed ​​a OSCAR nominovaným odborníkem na vizuální efekty v Hollywoodu.

Více než 100 unikátních událostí dává závodníkům příležitost vydělat si hotovost, koupit si více upgradů a odemknout auta a stopy, a zároveň zvýšit jejich reputaci na ulici.

Rozmanitá sbírka vysoce oktanové hudby udržuje hru v pohybu.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta