Freedom Fighters - GameCube

5030930035907

5030930035907

Použité

Není skladem


360 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Freedom Fighters - GameCube Bazar

Popis

Ve světě, v němž Sovětský svaz získal studenou válku, se na ulicích Ameriky začíná rozvíjet silný konflikt. Rudé armádní vojáky se nalézají přes hranice Mexika a Kanady krátce poté, co jaderná raketa je rozpoutána ve Washingtonu DC Chaos se vydává, když lámání zpráv informuje Američany, že jejich prezident byl zabit a Rusové napadli zemi. Hráči převezmou roli mírně rozvinutých dělníků, kteří se vyvíjejí do charismatického a neohroženého bojovníka za svobodu, posedlý tím, že našel a osvobodil svého bratra, který byl sovětskými zajat spolu s jinými Newyorčany rukojmím.

Hra vyskočí na vysokou rychlost, když hráč rekrutuje a vede armádu městských partyzánů, aby převzali sovětskou hrozbu v ulicích New Yorku. Svoboda: Bitva o ostrov Liberty poskytuje dvě vrstvy hry: 1) strategický turn-based mód, který se soustřeďuje na základní operace v podzemním kanalizačním systému a 2) akční režim, který se rozvíjí v ulicích, kde jsou vyhrocené nebo ztracené bitvy zdroje jsou zachyceny.

Hráč a jeho spolubojovníci bojují s různými typy jednorázových a obouručních zbraní, stejně jako s manévry neozbrojených bojových bojových umění v jejich snaze o svobodu.

Vzhledem k tomu, že války nejsou vyhrávané samy, klíčová součást hry závisí na schopnosti hráče získat nábor a vést své kolegy Newyorčany v boji proti červené hrozbě. Jednoduchý příkazový systém umožňuje hráči dát příkazy své skupině městských partyzánů k provádění kritických misí. Tam jsou vysoké odměny a sankce za výhry a ztráty v Liberty: Bitva o ostrově Liberty. Charisma-based Recruiting System uděluje body za záchranu bojovníků za svobodu nebo zachycení životně důležitých instalací, což umožňuje hráči získat více mužů. Charisma klesá, protože muži jsou v bitvě ztraceni, což má za následek menší kontrolu nad pohybem odporu.

Klíčové vlastnosti Vývoj charakteru, který přeměňuje hlavní postavu z průměrného civilního na nejsilnějšího stíhače svobody na světě. Otočný strategický prvek umožňuje hráčům vybrat si vlastní poslání, z nichž každá má množství strategií a různých výsledků. Intenzivní scénáře zaměřené na městské partyzánské válečné konflikty, od malých sabotážních misí po velké bitvy, kde hráč musí dobýt nepřátelské instalace. Charisma-based Recruiting System poskytuje hráčům body pro záchranu vězňů nebo zachycení klíčových instalací. Body jsou také odebrány, pokud jsou bojovníci za svobodu posláni do bitvy a zabiti. Rozmanitost zbraní včetně kulometů, granátů poháněných raketou a Molotovských koktejlů. Prostředí se budou vyvíjet s časem. Vylepšená technologie vykreslování pomocí motoru Io Interactive "Glacier", který zapůjčuje úžasné 3D speciální efekty, jako je osvětlení v reálném čase, déšť, sníh, kouř a výbuchy. Bohaté zvuky v prostředí, jako je křik v bitvě, odštěpování příkazů a hudby, které nastavují tempo a náladu hry.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta