NBA Live 2004 - GameCube

5030930035617

5030930035617

Použité

6 Položek skladem

14 dnů

219 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


NBA Live 2004 - GameCube Bazar

Popis

Díky rozšíření EA SPORTS Freestyle Control, autentické basketbalové hře a úžasné grafice přináší NBA LIVE 2004 konečný basketbalový zážitek. Ať už jde o bod s jedním tlačítkem Rychlé přehrávání, bez otáčení v pruhu za zlomyslnou dunu nebo za uzamčení obrany, LIVE dává hráčům úplnou kontrolu tím, že efektivně implementuje do hry novou revoluční 10měsíční proces zachycení pohybu. Díky dramaticky zdokonalenému režimu EA SPORTS Dynasty je schopnost převzít dvůr v každé aréně NBA - každá vykreslená do nejhlubších detailů - a zcela nový komentář Marv Albert a Mike Fratello, NBA LIVE 2004 se týká autenticity. Vydejte se kolem vašich obránců se všemi novými pohyby, dokonce lepší přechodovou hrou a hedvábně hladkým ovládáním v jemně vyladěném EA SPORTS Freestyle Control. Zvyšte svou hru s NBA LIVE 2004.

Klíčové vlastnosti
Autentické ovládání EA SPORTS Freestyle Control: Díky použití správné analogové karty, EA SPORTS Freestyle Control poskytuje úplnou svobodu k vyjádření vaší hry a umožňuje maximální autentický zážitek z basketbalu. Je to úplná revoluce v tom, jak se hrají basketbalové hry. Hrát bod: S jediným tlačítkem spusťte autentické útočné a defenzivní sady pro každý tým NBA - je to bodový stráž na podlaze, reagující na tok hry. Ať už upřednostňujete trojúhelník Lakers nebo vinobraní Jazz pick and roll, máte kontrolu. Battle Inside: Nové animace, nová AI logika a vylepšené zaměření na oživující bitvy v barvě dělají obranu při hraní. Obrana zvítězila v šampionátech a v LIVE 2004, obrana zaútočila na trestný čin. Vybudujte dynastie: Rekonstruovaný režim EA SPORTS Dynasty umožňuje importovat své špičkové kolegy - spusťte svou licenci tak, jak chcete, abyste vytvořili trvalého šampióna NBA. Přizpůsobte si hru: Přizpůsobte hraní s množstvím posuvníků AI, které umožňují hráčům naladit pocit hry. Online soutěž EA SPORTS: Hra pro jednoho uživatele je nyní k dispozici pro online hru spolu s bohatší sadou sledování uživatelů.

Autentické prezentační mistrovské grafiky: S modely přehrávačů od začátku se jedná o nejvíce vizuálně náročnou hru NBA. Cítit, jako byste seděli na hřišti se zdokonaleným vykreslením hráčů, včetně detailů, jako jsou jemné otvory ve dresech vašeho týmu. Nový vyhlášený tým: Žádný hlas neříká basketbal NBA jako Marv Albert, nejznámější hlasatel ve hře. Mike Fratello, "Czar telestrátora, se spojuje se svým partnerem, aby poskytl nejvíce autentický komentář k dispozici. Old School: Hrajte s historickými týmy NBA, abyste prozkoumali bohatou historii ligy. , Celtics a Lakers z 80. let a mnoho dalších pro klasický zážitek. Authentic Arenas: Vezměte si hru do libovolné arény NBA, která jsou plně vykreslena do nejjemnějších detailů, aby zahrnovala bannery pro šampionáty, důstojníky ve střechách a další. Rozhodčí a fotografové z dvorců přispívají ke skutečnému pocitu z hvězd.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta