NBA Live 2004 - GameCube

5030930035617

5030930035617

Použité

Není skladem


253 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NBA Live 2004 - GameCube Bazar

Popis

Díky rozšíření EA SPORTS Freestyle Control, autentické basketbalové hře a úžasné grafice přináší NBA LIVE 2004 konečný basketbalový zážitek. Ať už jde o bod s jedním tlačítkem Rychlé přehrávání, bez otáčení v pruhu za zlomyslnou dunu nebo za uzamčení obrany, LIVE dává hráčům úplnou kontrolu tím, že efektivně implementuje do hry novou revoluční 10měsíční proces zachycení pohybu. Díky dramaticky zdokonalenému režimu EA SPORTS Dynasty je schopnost převzít dvůr v každé aréně NBA - každá vykreslená do nejhlubších detailů - a zcela nový komentář Marv Albert a Mike Fratello, NBA LIVE 2004 se týká autenticity. Vydejte se kolem vašich obránců se všemi novými pohyby, dokonce lepší přechodovou hrou a hedvábně hladkým ovládáním v jemně vyladěném EA SPORTS Freestyle Control. Zvyšte svou hru s NBA LIVE 2004.

Klíčové vlastnosti
Autentické ovládání EA SPORTS Freestyle Control: Díky použití správné analogové karty, EA SPORTS Freestyle Control poskytuje úplnou svobodu k vyjádření vaší hry a umožňuje maximální autentický zážitek z basketbalu. Je to úplná revoluce v tom, jak se hrají basketbalové hry. Hrát bod: S jediným tlačítkem spusťte autentické útočné a defenzivní sady pro každý tým NBA - je to bodový stráž na podlaze, reagující na tok hry. Ať už upřednostňujete trojúhelník Lakers nebo vinobraní Jazz pick and roll, máte kontrolu. Battle Inside: Nové animace, nová AI logika a vylepšené zaměření na oživující bitvy v barvě dělají obranu při hraní. Obrana zvítězila v šampionátech a v LIVE 2004, obrana zaútočila na trestný čin. Vybudujte dynastie: Rekonstruovaný režim EA SPORTS Dynasty umožňuje importovat své špičkové kolegy - spusťte svou licenci tak, jak chcete, abyste vytvořili trvalého šampióna NBA. Přizpůsobte si hru: Přizpůsobte hraní s množstvím posuvníků AI, které umožňují hráčům naladit pocit hry. Online soutěž EA SPORTS: Hra pro jednoho uživatele je nyní k dispozici pro online hru spolu s bohatší sadou sledování uživatelů.

Autentické prezentační mistrovské grafiky: S modely přehrávačů od začátku se jedná o nejvíce vizuálně náročnou hru NBA. Cítit, jako byste seděli na hřišti se zdokonaleným vykreslením hráčů, včetně detailů, jako jsou jemné otvory ve dresech vašeho týmu. Nový vyhlášený tým: Žádný hlas neříká basketbal NBA jako Marv Albert, nejznámější hlasatel ve hře. Mike Fratello, "Czar telestrátora, se spojuje se svým partnerem, aby poskytl nejvíce autentický komentář k dispozici. Old School: Hrajte s historickými týmy NBA, abyste prozkoumali bohatou historii ligy. , Celtics a Lakers z 80. let a mnoho dalších pro klasický zážitek. Authentic Arenas: Vezměte si hru do libovolné arény NBA, která jsou plně vykreslena do nejjemnějších detailů, aby zahrnovala bannery pro šampionáty, důstojníky ve střechách a další. Rozhodčí a fotografové z dvorců přispívají ke skutečnému pocitu z hvězd.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta