NHL 2004 - GameCube

5030930035600

5030930035600

Použité

Není skladem


348 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NHL 2004 - GameCube Bazar

Popis

Číslo jedna prodává NHL interaktivní herní koncert pokračuje v tradici excelence ve svém 12. ročníku s NHL 2004. Letošní hra obsahuje nový bojový systém, nové bitevní animace a kompletní pravou analogovou páku ovládání se zlepšeným dekingem a bitem, který z něj činí nejvíce fyzické hokejové hry vůbec. S výrazně zdokonaleným režimem EA SPORTSTM Dynasty, přidáním tří nových mezinárodních elitních lig a všemi novými komentáři od Craiga Simpsona NHL 2004 se hráči na hřišti pro autentickou hokejovou soutěž. Vezměte led s NHL 2004.

Klíčové vlastnosti Pravá analogová hokejka: Nové pravé analogové ovládání pro střelbu umožňuje hráči převzít kontrolu nad fyzickou částí hry. Vylepšený freestyle deking systém s plynule reagujícím a intuitivnějším ovládáním umožňuje hráči snadno převzít kontrolu a provádět kreativní pohodové pohyby a vytvářet tak šance. Deep EA SPORTS Dynasty Mode: Vezměte si řadu, že jste GM. Získejte dostatek zkušeností a můžete vylepšit zařízení, najmout si nové zaměstnance a vybudovat si lepší kancelář pro sebe. Upgrady ovlivňují atributy vašeho týmu a vaše schopnost podepsat hráče. Drop rukavice: Nejrealističtější a nejzajímavější hokejový bojový motor na trhu používá autentický bojový systém, který vychází spíše z hádky než z jednoduchého box-mashing boxingu. Intuitivní ovládací prvky obsahují mnohem větší hloubku a strategii a dokonce i brankáři mohou rukavice odhodit a dostat se do akce. Nové hity animace: Tóny nové kontroly těla kontrolují pohyby zachycené z ještě více úhlů, aby se zvýšil realismus, včetně výbušných kolizí hráčů. Inteligentní přehrávač AI: Pomocí situační AI, hráči inteligentně reagují na různé situace na ledě. Počítač bude předvídat a předvídat tak, aby hráči inteligentně reagovali na různé situace během hry. NHL Atmosphere: Vylepšené vykreslování, realistické bruslení a modely hráčů, nové animace, stylová prezentace a více real-life stadionů přinášejí průlomový nový pohled na franchisu NHL společnosti EA. Mezinárodní výzva: Vyberte si z 30 stávajících NHL hokejových týmů, týmů NHL All-Star nebo se zúčastněte celosvětově s 20 národními týmy nebo mezinárodní ligou elity s 39 týmy ze Švédska, Finska a Německa s jedinečnými uniformami, logy a pravidly. Vynikající zvuk: Nový autentický komentář o barvě nahrazuje humor Don Taylora s autentičtějším stylem barevného komentáře. Hlasovací hvězda Jim Hughson se střetává s novým barevným hlasovatelem Craigem Simpsonem, bývalým NHL hráčem, dvojnásobným vítězem Stanley Cupu a současným vysílatelem.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta