Tiger Woods PGA Tour 2004 - GameCube

5030930035587

Použité

Není skladem


289 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Tiger Woods PGA Tour 2004 - GameCube Bazar

Popis

Tiger Woods PGA TOUR 2004 je nejkomplexnější a nejvíce konkurenceschopná golfová hra. Letos máte příležitost vytvořit a postavit konečného hráče golfu, aby se na turné a ovládl svět. Ať už hrajete prestižní kurzy PGA TOUR nebo původní designové postavy, je pro každého golfového fanouška něco v této hře. Společnost EA SPORTS pokračuje v exkluzivním partnerství s PGA TOUR a nejlepším a nejznámějším golfovým hráčem světa, Tiger Woods, a přináší nejrealističtější golfovou simulaci pro milovníky konzolového golfu.

Klíčové vlastnosti: Vytvořte si neuvěřitelně detailní verzi sebe nebo někoho jiného a vezměte si Tiger Woods a PGA TOUR. Upravte všechny fyzické atributy a typy těla, jako je tvar hlavy, barva očí, tónování pokožky, až po nejaktuálnější detaily počítačem vytvořeného náčrtu - jak budete hrát. Jak dosáhnete úspěchu ve hře, odemknete nové oblečení a doplňky. Další kurzy: bylo přidáno sedm nových kurzů pro celkem 19 různých kurzů, z nichž více než deset z nejprestižnějších na světě; Golfové odkazy St Andrews, Golfové odkazy Pebble Beach, Kluby hráčů turnajů v Sawgrass, Golfový klub Royal Birkdale, Princeville, Torrey Pines, Poppy Hills a Spyglass Hill. Nebo si zahrajte jeden ze čtyř původních výzev, mezi něž patří The Highlands, The Predator a dvě nové kurzy fantasy. Více hráčů: Soutěžíte se s pěti novými hráči PGA TOUR včetně Justin Rose a John Daly, stejně jako některého z 15 hráčů PGA TOUR včetně Tiger Woods, Charles Howell III, Notah Begay III, Vijay Singh, Jesper Parnevik a Jim Furyk . Kromě toho hrajte jako jeden z 12 vracejících se původních postav včetně Big Mo, Pops, "The Don" nebo Yosh Tanigawa. Zahrajte si kariéru: V sezónním režimu PGA TOUR hrajte společně s 52ti týdenním kalendářem událostí PGA TOUR po dobu až 10 sezón. Získejte sponzorství od skutečných výrobců golfových zařízení během vaší kariéry a snažte se překonat Tiger jako číslo jedna na celkovém seznamu peněz. Události PGA TOUR v ​​reálném čase: Pomocí interních hodin herního hardwaru se skutečné turnaje zobrazují v příslušných dobách roku. Dominujte svět: v novém režimu World Tour cestujte po světě, abyste odemkli nové golfisty, vydělali peníze a vyhrávali nové vybavení, oblečení a doplňky. Další způsoby hraní: Nové režimy zahrnují Long Drive Shootout, Nejlepší míč, střílelý zásah, bodování Stableford a Battle Golf. EA SPORTS Bio: Systém sledování / hodnocení založený na paměťových kartách rozpoznává a odměňuje hráče při hraní více titulů EA SPORTS. Nejlepší komentátoři golfu: David Feherty a Gary McCord tvoří oznamující Dream Team a poskytují své komentáře a neúmyslné pozorování na každém kole. Authentic Golf: Total Precision Swing vám umožní ovládat, jestli ho udeříte rovně, vyblednete, nebo ho znovu natáhnete.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta