007 - Everything Or Nothing - GameCube

5030930035419

Použité

Není skladem


318 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


007 - Everything Or Nothing - GameCube Bazar

Popis

Co by dělal James Bond? To je otázka, na kterou budou hráči odpovídat v každém dramatickém okamžiku Jamese Bonda 007: Vše nebo Nic, protože se ve svém pátém interaktivním dobrodružství pod značkou EA GAMES vrací v největším tajemném agentovi světa. Za prvé, budete myslet jako Bond, pomocí špionáže, taktických dovedností a gadgetů od Q-Lab analyzovat vaši situaci. Pak se budete chovat jako Bond, pomocí jeho stylových fyzických dovedností, chytrého podráždění a odvážné osobnosti, aby opět zachránili svět. Konečně uvidíte každý Bond moment z perspektivy třetí osoby, která ukazuje, že hollywoodská hrátka hraje filmové akční dobrodružství v reálném čase, které může pocházet pouze ze světa Jamese Bonda.

Vrací se jako James Bond je Pierce Brosnan, který půjčuje jeho charakteru a hlasu k charakteru. Zbytek obsazení bude zahrnovat nové dívky Bond, stejně jako staré a nové darebáky Bond. Původní scénář přinese hráčům vzrušující lokality na čtyřech kontinentech, včetně údolí králů v Egyptě a francouzské čtvrti v New Orleansu.

Aby hráli výzvu myslet a chovat se jako Bond, budou hráči dělat volby od přímého střetu k jemnému směru při interakci s nepřáteli. Když přijde čas na boj, Bond se může zapojit do bojů proti sobě, pomocí objektů z herního prostředí jako zbraní a také pomocí zbraní a gadgetů. Rozlišující hráči však mohou najít množství různých možností, od maskování až po odvrácení stráží od používání krytu - a pomocí těchto taktik Bondových stylů, které překonávají špatné kluky, odmění hráče za speciální vylepšení včetně nástrojů Q-Lab.

Dalšími novými funkcemi jsou kooperační mise s dvěma hráči a režimy arény pro více hráčů se čtyřmi hráči, které jsou nastaveny v pohledech třetích osob a obsahují více hratelných postav.

Klíčové vlastnosti Nová perspektiva třetí osoby, která představuje Pierce Brosnan jako James Bond. Několik způsobů, jak splnit úkoly, přičemž hráčské odměny za splnění cílů ve stylu Bondů pomocí převleku dočasně přebírají totožnost poraženého nepřítele, špatného směru a jiné špionážní taktiky spíše než hrubou silou. Nově nad vrcholem bojů proti rukám, které zahrnují použití předmětů z oblasti životního prostředí, jako jsou lahve, židle, nástroje, desky atd. Původní příběh jednoho hráče, který ponoří hráče do světa Jamese Bonda s klasickými darebáky, exotickými místy, krásné dívky, rychlé automobily a high-tech gadgetry. Mise, které pokrývají exotické lokality na čtyřech kontinentech, včetně francouzské čtvrti New Orleans, horské pevnosti v Peru, tajného zařízení v Egyptě a Červeného náměstí v Moskvě. Bezproblémové přechody z průzkumu pěšky na pilotní interaktivní vozidla včetně aut, motocyklů, vrtulníků a tanků. Více než 20 zbraní a pomůcek, včetně schopnosti zvednout nebo zchýlit libovolnou zeď. Nové režimy pro třetí osoby pro více hráčů, včetně kooperačních misí dvou hráčů a bojů ve stylu arény s až čtyřmi hráči.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta