SSX 3 - GameCube

5030930035280

Použité

1 Položka u dodavatele

Varování: poslední kusy na skladě!

354 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


SSX 3 - GameCube Bazar

Popis

Podmanit si tento monumentální vrchol vyřezáním tam kde chcete, kdy chcete, a jak chcete.

SSX3 zvyšuje bar s celou řadou nových otevřených horských zážitků. Přes vrcholové závodní závody, vyhrazené freestyle události, jedinečné velké výzvy a nedotčené oblasti Backcountry. SSX3 je konečná jízda.

S téměř dvouletým pokračováním v pokračování SSX3 se tým podařilo zachovat a zlepšit základní zkušenost přidáním mnoha nových zkušeností a způsobů hraní. Zacvakněte vaše vázání jako vražedný veterán nebo nadšený nový nováček. Připravte se na další jezdce - a to ještě největší výzvu - na samotnou Mountain.

Klíčové vlastnosti
Otevřeno horské prostředí: Dostaňte se na spodní vrchol největší hory, kterou jste kdy viděli. Budete bez problémů jít z jedné úžasné oblasti do druhé - vstupovat do soutěží, přijímat velké výzvy a objevovat skryté sbírky. Mistr výzvy na všech třech vrcholcích ve vaší snaze dobýt horu ... a učinit z ní vlastní. Znaky: SSX3 má čtyři nové soupeře, kteří se připojují ke šesti vražedným SSX Tricky znakům. Mac, Elise, Zoe, Moby, Psymon a Kaori jsou zpátky. K nim se připojuje bláznivý Swede Viggo, horský muž Nate, 12letý fenomén Griff a ultra horký, ultra talentovaný Allegra. Bohatá a přirozená grafika: SSX3 se může pochlubit úžasnou grafikou, jako jsou neuvěřitelně detailní stíny a sníh, který odráží světlo a dokonce i údery do větru. To jsou jen některé z bohatých environmentálních detailů vytvořených Oscarovým nominovaným, hollywoodským vizuálním efektem. Úžasné vizuální prvky se spojily, aby uživatel zcela ponořili do světa SSX3. Více triků: triky jsou zcela vyhozeny v SSX3. K dispozici je sbírka nových Uber triků, kde mohou uživatelé kombinovat a držet. Nejen, že SSX3 přidá specifické triky Uber na kolejnicích, uživatelé budou dokonce schopni provádět ruční práce. S novými trikmi pro tisk na desce mohou hráči rozšířit kombinaci řetězců - navždy! Soundtrack: Adrenalin nabitý soundtrack, který slibuje, že bude jedním z nejlepších hráčů v herním průmyslu - představují pestrou škálu hudby od takových umělců jako je Chemical Bros., Executioners, Red Hot Chili Peppers - a mnoho dalších. Hrajte, jak chcete: S SSX3 si uživatelé budou moci vybrat, jak hrají - a jak postupují. Uživatelé budou mít možnost soutěžit v různých událostech (Race, Big Air, Slope Style a Super Pipe) nebo v poslední chvíli se rozhodnou pro start a freeride. Velké výzvy: Vezměte na sebe jakýkoli počet jedinečných výzev, když prozkoumáte rozsah horského světa. Grind billboardy, desky z deskových tabulek, dokonce i ruční linku plotu. Existuje více než 100 úkolů, které vás budou pokoušet znovu a znovu. Přizpůsobení a odměny: SSX3 také rozšířil systém přizpůsobení a odměňování znaků. Získáte medaile a trofeje, abyste naplnili svůj trofej, zvýšili své schopnosti jezdců prostřednictvím hlubšího atributového systému a dokonce přejmenovali ty vrcholy, jakmile je zvládnete.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta