SSX 3 - GameCube

5030930035280

5030930035280

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

354 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


SSX 3 - GameCube Bazar

Popis

Podmanit si tento monumentální vrchol vyřezáním tam kde chcete, kdy chcete, a jak chcete.

SSX3 zvyšuje bar s celou řadou nových otevřených horských zážitků. Přes vrcholové závodní závody, vyhrazené freestyle události, jedinečné velké výzvy a nedotčené oblasti Backcountry. SSX3 je konečná jízda.

S téměř dvouletým pokračováním v pokračování SSX3 se tým podařilo zachovat a zlepšit základní zkušenost přidáním mnoha nových zkušeností a způsobů hraní. Zacvakněte vaše vázání jako vražedný veterán nebo nadšený nový nováček. Připravte se na další jezdce - a to ještě největší výzvu - na samotnou Mountain.

Klíčové vlastnosti
Otevřeno horské prostředí: Dostaňte se na spodní vrchol největší hory, kterou jste kdy viděli. Budete bez problémů jít z jedné úžasné oblasti do druhé - vstupovat do soutěží, přijímat velké výzvy a objevovat skryté sbírky. Mistr výzvy na všech třech vrcholcích ve vaší snaze dobýt horu ... a učinit z ní vlastní. Znaky: SSX3 má čtyři nové soupeře, kteří se připojují ke šesti vražedným SSX Tricky znakům. Mac, Elise, Zoe, Moby, Psymon a Kaori jsou zpátky. K nim se připojuje bláznivý Swede Viggo, horský muž Nate, 12letý fenomén Griff a ultra horký, ultra talentovaný Allegra. Bohatá a přirozená grafika: SSX3 se může pochlubit úžasnou grafikou, jako jsou neuvěřitelně detailní stíny a sníh, který odráží světlo a dokonce i údery do větru. To jsou jen některé z bohatých environmentálních detailů vytvořených Oscarovým nominovaným, hollywoodským vizuálním efektem. Úžasné vizuální prvky se spojily, aby uživatel zcela ponořili do světa SSX3. Více triků: triky jsou zcela vyhozeny v SSX3. K dispozici je sbírka nových Uber triků, kde mohou uživatelé kombinovat a držet. Nejen, že SSX3 přidá specifické triky Uber na kolejnicích, uživatelé budou dokonce schopni provádět ruční práce. S novými trikmi pro tisk na desce mohou hráči rozšířit kombinaci řetězců - navždy! Soundtrack: Adrenalin nabitý soundtrack, který slibuje, že bude jedním z nejlepších hráčů v herním průmyslu - představují pestrou škálu hudby od takových umělců jako je Chemical Bros., Executioners, Red Hot Chili Peppers - a mnoho dalších. Hrajte, jak chcete: S SSX3 si uživatelé budou moci vybrat, jak hrají - a jak postupují. Uživatelé budou mít možnost soutěžit v různých událostech (Race, Big Air, Slope Style a Super Pipe) nebo v poslední chvíli se rozhodnou pro start a freeride. Velké výzvy: Vezměte na sebe jakýkoli počet jedinečných výzev, když prozkoumáte rozsah horského světa. Grind billboardy, desky z deskových tabulek, dokonce i ruční linku plotu. Existuje více než 100 úkolů, které vás budou pokoušet znovu a znovu. Přizpůsobení a odměny: SSX3 také rozšířil systém přizpůsobení a odměňování znaků. Získáte medaile a trofeje, abyste naplnili svůj trofej, zvýšili své schopnosti jezdců prostřednictvím hlubšího atributového systému a dokonce přejmenovali ty vrcholy, jakmile je zvládnete.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta