Lord Of The Rings, Return Of The King - GameCube

5030930035129

5030930035129

Použité

Není skladem


486 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Lord Of The Rings, Return Of The King - GameCube Bazar

Popis

Jeden prsten, aby je všechny přinesl a ve tmě je svázal ... Na základě filmové adaptace JRR Tolkienovy klasické fantasy románu The Line of Cinemas, Pán prstenů, Video hry The Return of the King opět položí osud Middle - v rukou hráče. V závěrečné splátce filmové trilogie, musí hráči zničit Jediný prsten tím, že ho odhodili do praskliny Doom, uvolněním Middle-země ze spojů Temného lorda Saurona.

EA je druhá "Pán prstenů" akční dobrodružná hra, Pán prstenů, Návrat krále, dovolí hráči cestovat přes mnoho hratelných cest, převzít kontrolu nad hrdinami filmové trilogie. Bránit stěny Minas Tirith jako Gandalf, zvednout Armádu mrtvých jako Aragorn, Legolas nebo Gimli, a s Frodem a Samem doručit prsten do ohnivých hlubin Mount Doom.

Na základě prostředí z filmu obsahuje Hra třetího člověka Return of the King prvky zahrnující působivé akční a dobrodružné prvky v bohaté, interaktivní úrovni. Nový režim spolupráce pro více hráčů umožňuje hráči vytvářet své vlastní Společenstvo, než se vydali na cestu přes Středozem.

Klíčové vlastnosti Osm hratelných a tajných postav včetně Gandalfa, Aragorna, Legolase, Gimliho, Samu a Froda s exkluzivním hlasem poskytovaným samotnými herci z filmů. Úplně nový režim co-op pro více hráčů umožní hráči spolupracovat s společníkem. Více než dvanáct interaktivních prostředí je autenticky reprodukováno z filmů. Prozkoumejte Cesta mrtvých, bránit Minas Tirith a bojovat Sauronovy síly na Pelennor Fields před finální konfrontace u Černé brány a Crack of Doom. Akční / dobrodružná hratelnost třetí osoby zahrnuje více cest pro každého člena Společenstva. Více než jen pozadí akce, herní prostředí jsou interaktivní, dovolit hráči začlenit různá prostředí do svých strategií jak pro melee, tak pro boj s různými druhy. Postavy budou mít schopnost skákat a houpat se z lan, požárních katapulty, kick balvanů apod. Vylepšená kontrola pomocí správné analogové karty umožňuje hráči provádět s multi-directional útoky a kombinacemi s lehkostí, když bojují se silami zla. Bojujte s brutálními šéfovými příšerami, včetně Sheloba, krále čarodějnice, a konečným soubojem s Temným lordem Sauronem. Bezproblémové přechody mezi filmy a exkluzivní filmové záběry z filmu The Return of the King. Ponorné hudební skóre složené z vítěze Oscara Howarda Shorea.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta