Fifa Football 2004 - GameCube

5030930034986

5030930034986

Použité

Není skladem


230 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Fifa Football 2004 - GameCube Bazar

Popis

Pro opravdové fotbalové fanoušky, kteří požadují nejlepší herní a komplexní herní režimy, je FIFA Football 2004 nejúplnějším a autentickým zážitkem z fotbalu. Nový režim Kariéra vám dává možnost vzít tým z nižších divizí, bojovat přes pozice, podepsat nové hráče a změnit je na šampiony. Akce jsou hlubší než kdy jindy s pokročilými úrovněmi detailů a citlivosti hráče. Díky impresivní atmosféře, benchmarkové prezentaci, celkově realismu s nejvýznamnějšími světovými kluby a špičkové hratelnosti ve světě se FIFA Football 2004 vrací jako pravá autorita v oblasti fotbalových her.

Klíčové vlastnosti Převratné hraní hry: FIFA Football 2004 nabízí jemně vyladěný herní engine a nový animační stroj, který dramaticky zvyšuje hladkost pohybu hráčů organickým pohybem. Rozšířená databáze a ovládání: Vychutnejte si bohatší hloubku do týmu AI, atributů, taktiky, stylů hraní a osobností jednotlivých hráčů. Nová hloubka ovládání udrží FIFA Football 2004 snadné vyzvednutí a hrát, ale dává větší hloubce pro mistra. Buďte manažerem Ultimate Player: Buďte vlastní správcem hráčů s hlubokým kariérovým režimem FIFA. Vybudujte svůj vlastní tým a vedením klubu do mistrovství tím, že provedete rozhodování na frontě. Spravujte rozpočet vašeho týmu a propagujte nebo odstupujte hráče, abyste udrželi cíle týmu na hřišti. Když končí jedna sezóna a další začíná, objeví se nové výzvy. Nejúspěšnější manažeři hráčů by také měli být připraveni na propagaci, neboť některé špičkové kluby světa mohou mít nové nabídky práce. Řízení hry: Myslíte si, že je snadné být manažerem? Proveďte svůj taktický génius v létě. Nepokládejte se po závěrečné píšťalce - upravujte hru v polovině hry a přehrávejte hry v reálném čase přes d-pad. Ponorné prostředí: Více než 300 nových davových zpěvů na stále rostoucím seznamu oficiálně licencovaných stadionů vám pomůže postavit se do nejlepšího místa v domě. Z malých a velkých stadionů není žádný zážitek z fotbalových her nabízet úplnější knihovnu autentických prostředí hry. Úplně nová dynamická funkce počasí ovlivňuje dokonce hraní her. Broadcast Plus: Získejte nový pohled na herní prezentaci s nejmodernější kvalitou vysílacího stylu. Nové části fotoaparátu, inteligentní komentáře a bohaté efekty tvoří součást autentického balíčku. Hrajte s nejlepšími: Více než 500 oficiálních licencí včetně 16 lig, 350 týmů a 10 000 hráčů je k dispozici. Z rychlého tempa evropských super ligových turnajů až po mistrovství Americas Club Championship, které vám umožní hrát s nejlepšími kluby z nejlepších evropských lig, jako je Španělsko, Anglie, Itálie, Německo a Francie. FIFA Football 2004 nabízí nejužitečnější výběr špičkových týmů, hráčů a prostředí světa.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta