Harry Potter & the Philosopher's Stone - GameCube

5030930034634

5030930034634

Použité

Není skladem


2 025 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Harry Potter & the Philosopher's Stone - GameCube Bazar

Popis

Vydáno v květnu 2002, Nintendo's GameCube vynechala verzi kamenného filozofa během několika málo měsíců. A ačkoliv jsme již viděli Tajemnou komoru, aby se objevila GameCube, někteří zůstali nadějeni vydání první hry. No to trvalo dva roky, ale Philosopher's Stone konečně přišel na konzolu Nintendo. Ale ne všechno je tak, jak si na to pamatujete ... Ačkoli Kámen filozofů je znatelně podobný svým starším protějškům, existuje několik zásadních rozdílů ve výpravě GameCube, které přispívají k většímu, lepšímu dobrodružství Harry Potter. Tam, kde první hra představovala relativně omezenou školu Bradavicovou školu pro magicky nadané, tato zcela nová aktualizace získává prostředí z komunity tajemství nabízející mnohem přesvědčivější a nejrozsáhlejší dobrodružství. Pokoje, které byly podivně zamčené v originále, jsou nyní k dispozici pro průzkum. Dalším vítaným zlepšením dobrodružství je zkrácení doby načítání. Tam, kde se originál z roku 2001 snažil udržet hraní hry kvůli nevítaným zatěžovacím obrazům, byla verze roku 2003 navržena tak, aby hra měla jen malé pauzy mezi scénami. Nakonec Warthog také udělal čas na vylepšení herních scén. FMV je nyní daleko podrobnější a obecně to dělá zkušenost Harryho Pottera poněkud ponořující. Intuitativní metoda řízení filozofatického kamene zůstává nedotčena nabídkou GameCube a používá podobný styl jako Zelda 64, kdy se některé často používané akce stávají automatickými, jako jsou lezecké stěny a skokové plošiny. A díky tomu je ovladač GameCube ideálním prostředkem pro ovládání mladého průvodce. Skvělá aktualizace klasiky EA? Absolutně.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta