Dead To Rights - GameCube

5030930034108

5030930034108

Použité

Není skladem


328 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Dead To Rights - GameCube Bazar

Popis

Dead To Rights je intenzivní, těžká, akční thrillerová hra, v níž policista Jack Slate objevuje a odhaluje spiknutí, které ohrožuje nejen město, ale také město, které přísahal za ochranu, Grant City. Jack Slate je dobrodružství, které postupuje přes různé herní kapitoly tím, že vyloučí nepřátelské hrozby, řeší náročné hádanky a mini-hry a porazí zlověstné bossy

Přehled produktu
Jednou v noci, zatímco je na policejní hlídce policisty v Grant City, Jack Slate vezme z policejního odeslání výzvu na střelbu. Když přijde na scénu, Jack objeví něco, co ho vede skrze zkroucený labyrint zločinu a korupce, což ho změní z modelového důstojníka na uprchlíka pronásledovaného dobrými policajty, špatnými policajty, lovci nadání a podvodníky. Bez zbraně, auta nebo domova a se žalostně málo kamarády, Jack bojuje s kriminálním živlem, které nadále sráží zločiny a srdce na město jako hurikán. S vaší pomocí, Jack Slate bude pokračovat v této válce až do výbušného závěru, kdy bude mít odpovědné ...

Klíčové vlastnosti Ovládejte Jackova partnera K-9, Shadow, abyste odzbrojili nepřátele, vyzdvihli zbraně a bouchli bomby. Provádějte chytlavé odzbrojovací pohyby, abyste získali zbraně od nepřátel. Chyťte nepřítele a použijte ho jako lidský štít pro další vrstvu ochrany. Bojujte ruku k sobě s různými zbraněmi s rozsáhlým bojovým motorem. Zahrajte si mini-hry v rámci děje, jako je Arm Wrestling, Bench Press a Pole Dancing. Směrový potápěčský pomalý pohyb umožňuje cílit více nepřátel a přepínat mezi nimi. Jedinečné zbarvení s cílením, které zajistí letální zásahy. Různé sekvence odzbrojení pro různé zbraně. Přepínání mezi dynamickými úhly kamery během zpomaleného odblokování. Vyberte správné zbraně, abyste využili různé rozsahy střelby pro maximální poškození. Puzzle prvky zahrnují záchranné a odzbrojující bomby. Scripted filmový styl a děj.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta