Sims, The - GameCube

5030930033941

5030930033941

Použité

Není skladem


470 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Sims, The - GameCube Bazar

Popis

Poté, co se společnost The Sims po několik let těšila obrovské popularitě v komunitě herních her pro PC, se poprvé pustila do konzolového trhu v lednu 2003 s převodem na PlayStation 2. Tato nová, větší a lepší verze od té doby byly přeneseny do ostatních domácích konzolí, takže si nyní můžete vychutnat veškerou zábavu rodinné péče prostřednictvím pokorného Nintendo GameCube. The Sims je božská hra. Není to vaše obyčejná božská hra, ale především to je o lidech. Hrajete si boha, nastavte si malou rodinu a sledujte, jak žijí v každodenním životě, zatímco se s nimi zacházejí se svými pracovními úkoly, majetkem, životním stylem, vztahy a jinými rozmanitými aspekty. Je zřejmé, že je to videohra, tady spočívá příležitost experimentovat a mít trochu zábavy, aniž byste museli čelit důsledkům, ke kterým by došlo v reálném životě. Stejně jako v případě verze PS2 je jedním z klíčových vylepšení oproti původní počítačové hře ve vizuální podobě, což znamená, že nyní můžete prohlédnout zcela nový 3D svět díky přidané grafické podobě GameCube. Hratelnost se také mírně zkroutila a objevila se s více úrovňovou strukturou. Začínáte s jedním Simem v chatrči a přesunout se do větších a lepších domů, jak postupujete během velkých životních okamžiků, setkáte se s novými sousedy a odhalujete objekty po cestě. Můžete také vytvořit dokonalý domov Sims v otevřeném režimu hry. Dalším prvkem série je možnost režimu pro více hráčů, který umožňuje dvěma hráčům řídit své vlastní Simy ve stejném prostředí. Objektem v této situaci je hrát proti sobě na popularitu a peníze. Po dokončení uložte svůj dům a Simy na paměťovou kartu a vezměte je domů. S přidaným bonusem exkluzivního obsahu, jako jsou nové znaky a objekty, je The Sims skutečným vítaným přírůstkem ke každé kolekci majitelů GameCube.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta